Gwiazdy

Szalony sezon świąteczny. Jak polskie gwiazdy spędzały Mikołajki?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?

Fit Lovers i pierwszy grudniowy śnieg

Fit Lovers – znaleźli pierwszy śnieg. Sportowa para Mikołajki uczciła w Bieszczadach. Na Instagramie zakochani opublikowali urocze zdjęcie w czerwonych czapach i przyznali, że zainwestowali w dom w górach.

- Kupiliśmy dom w Bieszczadach. Teraz przed nami cały proces odnowy tej przestrzeni. Lepiej zacznijcie nam już polecać co, gdzie i jak, żebyśmy się do wiosny uwinęli – napisali.

Nie każdy jest fanem minusowych temperatur i śniegu. Maja Bohosiewicz wraz z mężem uciekli od mrozu. Mikołajki spędzają na wyspach Kanaryjskich. W mediach społecznościowych podzielili się zdjęciem wykonanym w otoczeniu palm i basenu. Zazdrościmy tego ciepełka.

- Hoł hoł hoł!!! Śniegu nie ma, ale i tak jest znośnie - czytamy.

Aktywne Mikołajki Cleo

Cleo Mikołajki spędziła aktywnie. Gwiazda zaśpiewała na koncercie w Jarocinie, a następnie zrobiła sobie świąteczną sesję z wielbłądem.

- Dzisiaj Mikołajkowo pośpiewamy w Jarocinie, do zobaczenia! Pozdrowienia od mojego pluszowego przyjaciela - napisała.

Mikołajki - czas dla rodziny

Czas w gronie najbliższych spędzała Anna Lewandowska. Gwiazda pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym wraz z córeczką pozuje w uszach renifera. Rodzinnej atmosfery nie zabrakło również w domu Katarzyny Glinki, Alżbety Lenskiej, Katarzyny Grocholi, czy Ewy Chodakowskiej.

Piotr Rubik z córką Helenką postanowił nagrać szalony filmik. Tata wraz z córką wykonał radosny świąteczny taniec, a następnie efektami podzielił się na Instagramie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Agata Młynarska wspomina "adopcję" córki. "Dostałam ją od św. Mikołaja"

Jak wyglądały Mikołajki u Szatanów? Internauci pokochali to nagranie

Magda Gessler pokazała swojego tatę. "Zawsze jest najlepszym Mikołajem"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości