Fit Lovers

  Fit Lovers

  Mateusz Janusz razem ze swoją partnerką Pamelą Stefanowicz motywuje młodych ludzi do regularnego uprawiania sportu. Tym razem postanowił podjąć się nowego wyzwania, jakim jest starcie na ringu w MMA. Jak czuje się na tydzień przed walką?

  Kłótnie w związku od zawsze spędzają sen z powiek zakochanym. Okazuje się, że ich przebieg wcale nie musi być straszny. Tatiana Mindewicz-Puacz zdradziła widzom Dzień Dobry TVN kilka patentów na dobrą komunikację w związku. Dodatkowo, o swoich doświadczeniach opowiedzieli Mateusz i Pamela z Fit Lovers.

  Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?

  Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów, która wystąpiła w programie Ameryka Express. Czy dzięki programowi są jeszcze bardziej rozpoznawalni? Czy ich grafik jest zaplanowany na wiele miesięcy do przodu? Kto rządzi w związku - Pamela czy Mateusz? Jakiś czas temu para się zaręczyła. Czy Pamela była zaskoczona oświadczynami? Wyznaczyli już datę ślubu? Fit Lovers gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to popularni w internecie trenerzy. Ich misją jest pomaganie wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Czym się zajmowali zanim zostali trenerami? Jak się poznali? Co jest ich atutem? Parę gościliśmy w Dzień Dobry Wakacje.

  W kuchni Dzień Dobry TVN ambasadorzy akcji Mistrz Smaku Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani w Internecie jako Fit Lovers, oraz Andrzej Polan zabrali się za gotowanie ziemniaków. Razem przygotowali: ziemniaki pieczone w pomidorach z serami, ziemniaki z brukselką i kurczakiem oraz zapiekankę z ziemniaków i jarmużu.