Gwiazdy

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują 1. rocznicę. Wrócili w ważne dla nich miejsce

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Aneta Czajkowska i Robert  Żuchowski

Aneta i Robert znaleźli miłość w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę i to był strzał w dziesiątkę. Para przetrwała telewizyjny eksperyment, a teraz są już rodzicami. Minął rok od kiedy pobrali się. Z tej okazji pojechali do miejsca, które ma dla nich szczególne znaczenie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert

Aneta i Robert poznali się w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżonkowie spodobali się sobie już od samego początku. Później przekonali się, że nadają na tych samych falach i mają podobne podejście do związków. Naturalne było dla nich, że pozostaną w małżeństwie po miesiącu trwania eksperymentu. W finałowym odcinku show Robert postanowił nawet oświadczyć się ukochanej, by jeszcze bardziej podkreślić, jak bardzo mu na niej zależy. Z kolei Aneta zdecydowała, że przejmie nazwisko po mężu i zrezygnuje ze swojego dotychczasowego panieńskiego.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Aneta bez wahania porzuciła pracę i dotychczasowe życie w Warszawie, by zacząć nowy etap u boku Roberta w Strzelnie. Kilka miesięcy po ślubie Żuchowscy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Oboje tego pragnęli. 2 lutego 2022 roku na świecie pojawił się ich synek Mieszko.

Rocznica Anety i Roberta Żuchowskich

Minął rok od kiedy Aneta i Robert po raz pierwszy się zobaczyli i zostali małżeństwem. Te 12 miesięcy upłynęło im pod znakiem miłości i rodzinnego szczęścia. Żuchowscy pobrali się na zamku w Ogrodzieńcu. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu, postanowili tam wrócić, bo to właśnie w tym miejscu zaczęła się ich wspólna, życiowa podróż.

- Rok później jesteśmy tu znowu. Dziękujemy za ten wieczór i tak wspaniałą niespodziankę miastu Ogrodzieniec i każdej jednej osobie, która była w to zaangażowana - napisała Aneta na Instagramie. Pochwaliła się też serią zdjęć z ukochanym z romantycznej kolacji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek-Linda/East News

Pozostałe wiadomości