Gwiazdy

Nowy utwór Sebastiana Fabijańskiego. "To jest najbliższy jego sercu projekt muzyczny"

Gwiazdy

Sebastian Fabijański to ceniony aktor filmowy i absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, który od pewnego czasu realizuje się także muzycznie. Kilka dni temu premierę miał jego nowy utwór. O czym jest "SONG"?

Muzyczna kariera Sebastiana Fabijańskiego

Ostatnie miesiące są dla Sebastiana Fabijańskiego naprawdę wyjątkowe. W czerwcu ubiegłego roku premierę miał jego debiutancki album pt. "Prymityw", a w marcu br. wydał kolejną płytę - "Reset". Oba krążki są do siebie zbliżone kompozycyjnie, ponieważ emocje i przemyślenia Sebastian zdecydowanie bardziej woli wygłaszać, niż wyśpiewywać. - Mimo że uczyłem się w szkole teatralnej śpiewać, to jednak mam takie poczucie, że nie chcę być wokalistą. To nie jest moja estetyka. Wolę jednak trochę powiedzieć - zdradził Sebastian Fabijański w Dzień Dobry TVN.

Nowa piosenka Fabijańskiego

Sebastian jednak nie zwalnia tempa. 19 marca 2021 roku premierę miał utwór "Song", który artysta nagrał razem z pochodzącym z Bydgoszczy raperem Młodym Jimmem. Numer jest zapowiedzią ich wspólnego krążka "R.A.P – Rymowana Anatomia Prawdy", którego premiera będzie miała miejsce już 7 maja.

- Dla mnie ten kawałek jest esencją tego, co kocham w rapie . Bezkompromisową prawdą położoną na oldschoolowym beacie, którego jak słyszę to nie pozostaje nic innego, jak tylko nagrać Song. Jeżeli jeszcze współdzielisz taką zajawkę z drugim człowiekiem to radość tworzenia jest co najmniej dwa razy większa – powiedział Sebastian Fabijański.

- To jest singiel, o którym Sebastian mówi, że to jest najbliższy jego sercu projekt muzyczny. (...) Powiedział wprost, że on założy własną wytwórnię i własną wytwórnię założył, także to jest przedsiębiorczy facet. Wytwórnia się nazywa Off Raw - dodał w Dzień Dobry TVN Mateusz Hałdki.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości