Gwiazdy

Odmieniona Roksana Węgiel wraca z nową piosenką. "Niektóre osoby cały czas myślą, że mam 12 lat"

Gwiazdy

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Choć jest niezwykle aktywna, aż rok kazała czekać na nowość muzyczną. Teraz zapowiada całkiem inne wcielenie, a widzów Dzień Dobry TVN zaprosiła na plan swojego teledysku.

Nowy singiel Roksany Węgiel

Roksana Węgiel zabłysnęła kilka lat temu w jednym z programów muzycznych. Od tamtej pory zebrała spore grono fanów, szczególnie wśród najmłodszych odbiorców. Na samym Instagramie obserwuje ją 1,2 mln internautów. Niektórzy z nich zapominają jednak, że Roxie nie jest już małą dziewczynką.

- Mam wrażenie właśnie, że niektóre osoby cały czas myślą, że mam 12 lat. Czas bardzo szybko leci . 16 lat to jest taki wiek, w którym jednak bardzo dużo rzeczy się zmienia i tak naprawdę z roku na rok jest inaczej - powiedziała Roksana Węgiel w Dzień Dobry TVN.

Młoda wokalistka chce dać temu wyraz w swoim muzyce. Jej najnowszy utwór, którego premiera niebawem nastąpi, pokaże Roksanę z całkiem innej strony. - To będzie totalnie nowa odsłona Roxie i ja nie mogę się już doczekać, aż będę mogła ją zaprezentować. Utwór będzie nosił tytuł "Korona" i jest to trochę taki pop - taki bardziej, bym powiedziała, alternatywny pop, więc coś nowego - mówiła nastolatka.

Roksana Węgiel o dorastaniu

Mimo tego, że Roksana Węgiel jest w okresie dorastania, nie odczuwa w sobie wewnętrznego buntu. Jak twierdzi, jest taką osobą, która prosto wyraża swoją opinię i jest szczera. Choć bywa trudna, nie ma problemów w komunikacji i zawsze można się z nią dogadać. Niektórzy jednak pragną to wykorzystać i za wszelką cenę chcą się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ jest popularna.

- Wyczuwam trochę taki fałsz u niektórych osób, które się chcą po prostu ze mną zadawać dla fejmu. Staram się odcinać od takich ludzi. Mam tak naprawdę kilku najbliższych przyjaciół i to mi w zupełności wystarcza. Oczywiście jestem otwarta na nowe znajomości, ale z dystansem - wyznała w naszym programie Roksana Węgiel.

Młoda artystka jest pozytywnie nastawiona do życia i zaraża optymizmem, lecz i jej zdarzają się gorsze chwile. Nie pomaga jej w tym hejt internautów. Choć ma do tego dystans, są dni, w których bardzo się nim przejmuje.

- Trochę mnie zadziwiła nienawiść ludzi, bo jednak tego hejtu w Internecie jest sporo. (...) Niby się tym nie przejmowałam, ale w gorszych momentach w moim życiu to wszystko, co przeczytałam w Internecie do mnie wracało - dodała Roxie w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości