na planie

  na planie

  Ania Lewandowska może poszczycić się kolejnym doświadczeniem. Trenerka wzięła udział w nagraniach do nowej edycji "Top Model". Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu show. Przy okazji zachwyciła swoich fanów niecodzienną stylizacją. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat 9. sezonu "Top Model".

  W ciągu 7 ostatnich lat Magda Gessler zrewolucjonizowała pracę w 200 restauracjach. Którą z nich najlepiej zapamiętała? Jaka atmosfera panuje na planie programu? Producentka programu Magdalena Gosk twierdzi, że sposób realizacji produkcji nie zmienił się od samego początku, a scenariusz każdego odcinka pisze życie. Która kuchenna rewolucja najbardziej zapadła Ci w pamięć?

  "Belfer" to polski serial kryminalny, który pokochali widzowie. Magdalena Cielecka i Józef Pawłowski opowiedzieli nam, co skłoniło ich do przyjęcia ról w tym serialu, mimo iż do ostatniego odcinka nie wiedzieli kto jest mordercą. Co sprawia, że widzowie tak bardzo wciągają się w produkcje serialowe. Kolejny odcinek serialu już jutro w Canal+. Oglądacie?

  "To jest kobieta z ogromną pasją, z wielkimi marzeniami, która kocha swoją pracę. Dzięki temu, że ma twardy charakter (...) osiąga wszystkie swoje założenia." Ile jest Weroniki Książkiewicz w Wiolce z serialu "Na noże"? Czy prywatnie aktorka potrafi, i lubi, gotować?

  Piotr:" To już nasza trzecia ekranowa miłość. Przy pierwszej okazji byłem odrzucony, przy drugiej już było bliżej, a teraz ... mam już dwójkę dzieci". O atmosferze i ... słodkościach na planie serialu "Na Noże", Katarzynie Olubińskiej, opowiedzieli Dominika Kluźniak i Piotr Głowacki. Drugi odcinek już dziś o 21.30! Oglądacie?

  Na planie programu "Dom Marzeń" Bartek Jędrzejak spotkał się z Wieśkiem Skibą oraz z architektem Hernanem Gomezem. Zobaczcie jak dziś wygląda dom, który wspólnymi siłami budują uczestnicy programu.

  Jak atmosfera panuje na planie serialu "Druga Szansa"? Z Małgorzatą Kożuchowską, Moniką Mariotti i Rafałem Królikowskim spotkała się Kinga Burzyńska. Czy rzeczywiście jest tak, jak mówi Małgorzata Kożuchowska:"Dbamy w tym serialu o każdy szczegół, nawet o takie coś, czego w życiu byście Państwo nie zobaczyli, gdyby nie relacja na żywo w Dzień Dobry TVN"! Zobaczcie!

  Wybraliśmy się na plan serialu "Druga szansa". Kinga Burzyńska spytała Maję Ostaszewską o relacje jakie łączą Lidkę i Monikę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach serialu? Czy prywatnie, aktorka, często podróżuje komunikacją miejską? Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  Na planie serialu "Aż po sufit" Marcin Sawicki spotkał się z rodziną Domirskich czyli: Edytą Olszówką, Cezarym Pazurą, Eriką Karkuszewską, Karoliną Staniec i Krzysztofem Chodorowskim. Jak wygląda praca i jaka atmosfera panuje na planie serialu, kto komu pokazuje język i czy naszemu reporterowi w ogóle udało się dojść do głosu?