Gwiazdy

Rafał Maślak całuje ciążowy brzuch swojej żony: "Czekamy na ciebie". Nagranie podbiło serca fanów

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Rafał Maślak lada moment po raz drugi zostanie ojcem. Jego żona Kamila jest już w zaawansowanej ciąży. Rodzice spodziewają się dziewczynki i wybrali dla niej imię. Były Mister Polski pochwalił się sieci uroczym filmikiem, na którym przytula się do brzucha ukochanej. Towarzyszy mu synek Maks.

Rafał Maślak po raz drugi zostanie tatą

Rafał Maślak zdobył popularność dzięki wygranej w konkursie na Mistera Polski w 2014 roku. Od tego momentu wszedł do świata show-biznesu, a także zaczął rozwijać karierę jako fotomodel i influencer. Na Instagramie jest w stałym kontakcie z fanami i pokazuje im swoją codzienność. Chętnie dzieli się prywatnymi momentami, które spędza ze swoją żoną Kamilą oraz synkiem Maksem. Obecnie rodzice oczekują na narodziny drugiego malucha.

Ukochana Maślaka jest już w zaawansowanej ciąży. Niedługo przyjdzie na świat ich córeczka Michalina. Rafał nie może się doczekać, aż po raz kolejny zostanie tatą. W mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym wraz z Maksem przytulają się do brzucha Kamili i całują go. Gwiazdor wygląda na bardzo szczęśliwego.

- Czekamy na ciebie - napisał Maślak na Instagramie.

Uroczy i pełen miłości film podbił serca fanów. Zachwycają się w komentarzach: "Cudowny widok. Wspaniała z was rodzina", "Wyczekujemy razem z Wami! Cudowna rodzina!", "Ale się wzruszyłam. Dużo zdrówka życzę", "Szybkiego oraz szczęśliwego rozwiązania" - czytamy opinie internautów.

Jakim tatą jest Rafał Maślak?

Rafał dwa lata temu po raz pierwszy został ojcem. Bardzo szybko odnalazł się w swojej nowej roli. Opowiedział o tym niedawno w Dzień Dobry TVN.

- To jest moja pasja, coś, co kocham. Uwielbiam wstawać rano do Maksia. On zawsze budzi się uśmiechnięty. Czekamy teraz na kolejne maleństwo i kolejne takie przeżycia. Wkręciłem się w tacierzyństwo do tego stopnia, że założyłem bloga "Maksymalny tata", gdzie dzielę się swoimi doświadczeniami - wyznał Mister Polski 2014.

A jakim tatą jest Rafał? Kamila przyznała, że jej ukochany jest dla niej wielkim wsparciem. - Bardzo mi pomaga, zwłaszcza teraz, gdy za chwilę będzie nas więcej. Do tego potrafi świetnie wytłumaczyć dziecku, dlaczego czegoś nie wolno robić - powiedziała ukochana Maślaka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Rodzina Maślaków niebawem się powiększy

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości