Gwiazdy

To nie będą luksusowe wakacje. "One night squad" już niebawem na Player.pl

Gwiazdy

ata postek one night squad.jpg

Już niebawem na platformie Player.pl pojawi się show "One night squad". Najnowsza produkcja to coś dla fanów bikini reality. Uczestnicy znani z innych programów telewizyjnych zmierzą się z wyjątkowymi zadaniami. Jedno jest pewne - jeśli spodziewali się rajskich, luksusowych wakacji, to rozczarowanie musiało być ogromne.

"One night squad" - najnowsza produkcja Player Original

Dziesięcioro polskich celebrytów, których widzowie mieli szansę poznać w innych popularnych reality show, po raz pierwszy spotka się w jednym programie. Nikt z nich nie wiedział, co ich czeka w trakcie jego realizacji. Szykowali się na ekskluzywne wakacje na egzotycznej wyspie, na miejscu okazało się, że przez kolejne dwa tygodnie pokonają kilometry rajskich plaż Zanzibaru i przetestują swoją wytrzymałość.

Wśród uczestników widzowie zobaczą m.in. uczestników "Hotelu Paradise", "Warsaw Shore", "Big Brothera" czy "Top Model". Będą to: Beata Postek, Łukasz Karpiński, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Anastasiya Yandaltsava, Michał Baryza, Ania Adamczyk, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk ("Stifler") oraz Piotr Polak ("Pedro").

Program poprowadzi dziennikarka, Aleksandra Sworowska.

Skąd pomysł na "One night squad"?

Polacy polubili programy o charakterze bikini reality, a także ich bohaterów. Uczestników dotychczas obserwowaliśmy, jak bawią się i flirtują w luksusowych warunkach. W "One Night Squad" przyzwyczajone do wygód gwiazdy będą musiały zawalczyć o przywileje, które dotychczas były ich codziennością. Jak skończą się ich zmagania? O tym przekonamy się już niebawem na Player.pl

Zobacz wideo: Ata - zwyciężczyni 2. edycji "Hotelu Paradise". Jak wspomina udział w programie?

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości