Gwiazdy

Natalia Siwiec świętuje urodziny córeczki. "Dziękujemy, że nas wybrałaś na swoich rodziców"

Gwiazdy

Natalia Siwiec

Minęły już 3 lata, od kiedy na świat przyszła córeczka Natalii Siwiec Mia Raduszewska. Moment urodzin dumna mama upamiętniła postem na Instagramie. Pod uroczymi zdjęciami dziewczynki nie mogło również zabraknąć życzeń dla uroczej dziewczynki.

Córka Natalii Siwiec skończyła 3 lata

Datę 21 sierpnia wiele osób kojarzy przede wszystkim z urodzinami naszego znakomitego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Jednak nie tylko on ma wtedy powody do świętowania. Tego dnia świeczki na torcie zdmuchuje też Mia Raduszewska, córeczka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Na Instagramie fotomodelki nie mogło więc zabraknąć uroczych zdjęć dziewczynki oraz urodzinowych życzeń.

Dziękujemy, że nas wybrałaś na swoich rodziców nasz 3 letni motylku? Nauczymy Cię, jak znaleźć balans w 3D, jak kochać, jak być uważną, zdrową, jak radzić sobie z emocjami i żyć w obfitości ✨??♥️pokażemy jak piękne może być życie?

- napisała Natalia Siwiec.

Mama Mii nie ukrywała też, jak wiele córeczka wniosła w życie swoich rodziców.

Dziękujemy za każdy moment spędzony z tobą! To dla nas zaszczyt i przyjemność ?dzięki tobie zrozumieliśmy jeszcze więcej i każdego dnia czegoś nas uczysz?KOCHAMY CIĘ♥️

- czytamy dalej w opisie.

Życzenia dla córki Natalii Siwiec

W tak wyjątkowym dla Mii dniu pojawiło się wiele ciepłych słów od obserwatorów i znajomych Natalii Siwiec. Pod postem przyłączyli się do urodzinowych życzeń.

❤️❤️❤️ Sto lat w szczęściu dla malutkiej

- napisała Paulina Krupińska-Karpiel.

100 lat ?

- popłynęło od modelki Justyny Gradek.

Sto Lat dla najzabawniejszego dziecka w Polsce ❤️??

- skomentował post Dawid Kwiatkowski.

Mia Raduszewska

Mia Raduszewska od momentu narodzin skradła serca swoich rodziców. Natalia Siwiec chętnie chwali się zdjęciami dziewczynki na swoim Instagramie, gdzie możemy podejrzeć, jak rodzina spędza razem czas. Rezolutna dziewczynka nie raz rozbroiła obserwatorów fotomodelki swoim zachowaniem. Przetrwała też dzielnie tegoroczną 40-godzinną podróż do domu z wakacji ze swoimi rodzicami. Faktem tym pochwaliła się wtedy jej dumna mama.

Prawda jest taka, że Mia zniosła podróż najlepiej ??

- zdradziła w jednym z postów Natalia Siwiec.

O całej przeprawie Natalia Siwiec i jej mąż opowiedzieli w kwietniowej rozmowie z Basią Pasek dla Dzień Dobry TVN. Przypominamy ten materiał.

Zobacz także:

Aktywny poranek Damiana Michałowskiego. "Z sypialni wychodzę na paluszkach, bo dzieci i żona jeszcze śpią"

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie swoich synów. Czym malutki Felek zaskoczył starszego brata?

Sylwia Bomba zachwyca formą i pyta fanów: "Bardziej diablica czy bardziej anielica?"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości