Za kulisami koncertów Moniki Brodki. "Dzielenie się takimi emocjami jest bardzo oczyszczające"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Monika Nasternak
Monika Brodka: Piosenkę pisze się raz, a jest się z nią przez całe życie
Monika Brodka: Piosenkę pisze się raz, a jest się z nią przez całe życie Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Monika Brodka jest jedną z najbardziej znanych i charyzmatycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. W ubiegłym roku wydała osobistą płytę o nazwie "Sadza". Z reporterką Dzień Dobry TVN - Gabi Drzewiecką, wokalistka porozmawiała o pracy nad nowym wydawnictwem oraz przygotowaniach do drugiej już trasy koncertowej, promującej album.

Monika Brodka i jej płyta "Sadza"

Monika Brodka obecna jest w polskim świecie show-biznesu od prawie 20 lat. Doświadczona artystka w ubiegłym roku wydała płytę pod tytułem "Sadza", która nazywana jest najintymniejszą oraz najbardziej osobistą w dorobku wokalistki. Monika Brodka, która właśnie jest w trakcie już drugiej trasy koncertowej, w ramach nowego wydawnictwa, zaprosiła reporterkę Dzień Dobry TVN - Gabi Drzewiecką za kulisy swojego występu.  

- Moje życie jest mocno podporządkowane tej płycie nadal, ale jest to bardzo przyjemny, satysfakcjonujący projekt dla mnie – stwierdziła Monika Brodka.

"Sadza" to osobista opowieść artystki

Monika Brodka nie kryje, że materiał, który znalazł się na jej najnowszej płycie, dotyczy w dużej mierze jej osobistych doświadczeń. Jak podkreśliła w rozmowie wokalistka, każda z jej dotychczasowych płyt była zapisem konkretnego etapu w jej życiu, jednak "Sadza" jest albumem, w którym zawarto autentyczne przeżycia gwiazdy, a mniej artystycznej kreacji. W rozmowie z Gabi Drzewiecką przyznała, że zależało jej na tym, by jej odbiorcy mogli utożsamić się z jej przeżyciami.

- To jest taki moment, który mnie nic nie różni od słuchaczki czy słuchacza, który był w dokładnie takiej sytuacji w życiu jak ja. Dzielenie się takimi emocjami jest bardzo oczyszczające, jest naturalnym procesem, gojeniem się tych ran – tłumaczyła artystka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości