Monika Brodka w dosadny sposób odpowiedziała na pytanie o dzieci. "Kobietom trudno jest usłyszeć siebie"

Autor:
Oskar
Netkowski
Monika Brodka

Monika Brodka zapytana o chęć założenia rodziny, nie owijała w bawełnę. Artystkę drażni presja społeczna, która wywierana jest na kobietach w kwestii macierzyństwa. Jakie ma plany osobiste?

Monika Brodka - życie prywatne

Artystka nieczęsto udziela wywiadów - zazwyczaj głównie przy promocji nowego krążka. Pytana o życie prywatne, nie zawsze unika odpowiedzi. Wiadomo, że Monika Brodka od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Przemysławem Dzienisem. Para uzupełnia się nie tylko w życiu prywatnym, ale również i zawodowym. Partner Brodki jest odpowiedzialny m.in. za oprawy wizualne jej płyt oraz teledyski. Ich pierwsze wspólne zdjęcia obiegły media w 2017 roku, a rok później pojawiły się doniesienia, że para się zaręczyła.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru 18. Kasia Moś
wideo 2/19

Przemysław Dzienis, jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiował Fotografię na Wydziale Operatorskim. Zawodowo zajmuje się tworzeniem kreatywnych obrazów opartych m.in na fotografii. Jego zdjęcia były pokazywane na licznych wystawach w Polsce, a także za granicą.

Monika Brodka o macierzyństwie

W ramach promocji swojej najnowszej epki, "Sadzy, Brodka gościła na kanale Karola Paciorka "Imponderabilia". W szczerej rozmowie, powiedziała m.in. o tym, czy chciałaby założyć rodzinę.

- Na kobiety w określonym wieku jest nakładana tak bardzo duża presja społeczna z tym tematem, że chyba kobietom też niejednokrotnie jest trudno usłyszeć siebie w tym wszystkim. Na ile to jest potrzeba społeczeństwa, które ci mówi: "masz tam ileś lat. Czas!", a na ile to rzeczywiście jest twoja własna potrzeba, szczególnie kiedy intensywnie pracujesz, te rozważania gdzieś tam bardzo często odkłada się na później - zwierzyła się.

- We mnie taka potrzeba rozpracowania tego tematu jeszcze nie nadeszła, więc nie mam jeszcze odpowiedzi na to pytanie, ale ta presja społeczna mnie potwornie drażni - dodała. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kaminski/East News

Pozostałe wiadomości