Monika Brodka udzieliła pierwszego wywiadu ze swoim partnerem. Czym zajmuje się Przemysław Dzienis?

Aktualizacja:
Monika Brodka

Monika Brodka od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Przemysławem Dzienisem. Para doskonale uzupełnia się nie tylko w życiu prywatnym, ale również i zawodowym. Po raz pierwszy opowiedzieli o tym, jak godzą miłość z pracą. Jak się okazuje, wspólnie napędzają się do tworzenia nowych projektów.

Monika Brodka pracuje ze swoim partnerem

Monika Brodka dorastała na oczach Polaków. W 2004 roku, jako niespełna 16-latka, wygrała w talent show i od tamtej pory prężnie działa w branży muzycznej. Ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, a najnowszy krążek pt. "Brut" wydała kilka tygodni temu.
Monika chętnie opowiada w mediach o swojej pracy, jednak unika rozmów na temat życia prywatnego. Przy okazji premiery płyty postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Wokalistka od kilku lat jest w związku z Przemysławem Dzienisem i jak się okazuje, na co dzień razem współpracują. W pierwszym wspólnym wywiadzie Monika i Przemek opowiedzieli o tym, jak wzajemnie się inspirują do działania. Partner Brodki jest odpowiedzialny m.in. za oprawy wizualne jej płyt oraz teledyski .
- Zaprosiłam Przemka do tego projektu, bo czułam, że potrzebuję pomocy w skondensowaniu mojego pomysłu, w przelaniu na papier, w przygotowaniu w profesjonalny i kompletny sposób - wyznała wokalistka w wywiadzie dla radia TOK FM.
- Ciężko jest nie reżyserować czegoś razem w momencie, kiedy ten temat cały czas jest obecny w domu. Nawet kiedy Monia by nie chciała, żebym się w coś włączał, to się okazuje, że my i tak tym cały czas żyjemy - powiedział Przemysław Dzienis. - To jest codziennie w naszych rozmowach. Monia ma bardzo jasno sprecyzowane pewne pomysły, które muszą się gdzieś zawrzeć, a ja jestem od tego, żeby te pomysły przeprowadzić, żeby one się czytały w miarę logicznie i komunikować ekipie to, co Monia ma na myśli tak bardziej technicznie - podkreślił.

Kim jest Przemysław Dzienis, partner Moniki Brodki?

Przemysław Dzienis jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiował Fotografię na Wydziale Operatorskim. Zawodowo zajmuje się tworzeniem kreatywnych obrazów opartych m.in na fotografii. Jego zdjęcia były pokazywane na licznych wystawach w Polsce, a także za granicą. Od kilku lat jest w związku z Moniką Brodką. Ich pierwsze wspólne zdjęcia obiegły media w 2017 roku, a w 2018 pojawiły się doniesienia, że para się zaręczyła.
Zobacz wideo: Monika Brodka w nowej odsłonie
Zobacz także:
Autor: Justyna Piąsta
Pozostałe wiadomości