Polskie gwiazdy na zdjęciach z dzieciństwa. Nie tylko Magda Gessler mogła pochwalić się burzą loków

Dzień Dziecka tradycyjnie jest okazją do sięgania po archiwalne fotografie z dzieciństwa. Do albumów równie chętnie zaglądają gwiazdy, dzieląc się zdjęciami z przeszłości. Sprawdziliśmy, jak jako dzieci wyglądały najpopularniejsze polskie gwiazdy, a Mateusz Hładki przeprowadził quiz naszym prowadzącym. Jak im poszło?

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa

"Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym" - pisał Antoine de Saint-Exupéry w "Małym Księciu". Dzień Dziecka to świetna okazja, żeby sobie o tym przypomnieć, choć można odnieść wrażenie, że gwiazdy chętnie wracają do czasów dzieciństwa, dzieląc się z fanami zdjęciami z tego okresu.
Najsłynniejszym dzieckiem polskiego show-biznesu jest bez wątpienia Natalia Kukulska, która profesjonalnie zaczęła śpiewać jako 8-latka. Córka jednej z najpopularniejszych gwiazd lat 70., Anny Jantar oraz Jarosława Kukulskiego, którego piosenki śpiewała cała Polska, dorastała na oczach publiczności. Jako nastolatka zrobiła sobie przerwę od show-biznesu, wracając z dorosłą, solową płytą "Światło" w 1996 roku. Piosenkarka chętnie dzieli się zdjęciami z przeszłości, które pojawiają się na jej Instagramie.
Na odważny krok zdecydowała się Monika Brodka, umieszczając swoje roznegliżowane zdjęcie na okładce najnowszej płyty. Choć odsłanianie ciała w show-biznesie nikogo nie dziwi, to fakt, że na fotografii wokalistka ma zaledwie 5 lat, wzbudził niemały szok.

Przedstawiam wam okładkę płyty Brut. Umieściłam na niej swoje archiwalne zdjęcie, ponieważ wiąże się ono z wieloma treściami na płycie i dopełnia całą opowieść. Widzicie na niej mnie w wieku lat 5, kiedy fakt bycia kobietą nie miał jeszcze żadnego znaczenia. Był to czas niewinności i beztroski, ale także nieświadomości przyszłych oczekiwań, które społeczeństwo nakłada na kobiety. Wąż, który mnie oplata symbolizuje pokusy, grzechy, czy tak jak na tym zdjęciu, wszystko to, co może czekać na tę dziewczynkę w przyszłości. I właśnie to zderzenie wydało mi się szczególnie ciekawe

- wyjaśniała swój wybór wokalistka.
Zosia Zborowska podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z mężem. Fani aktorki natychmiast dostrzegli podobieństwo, a ona sama stwierdziła, że dziecko, którego się spodziewają się z Andrzejem Wroną z pewnością będzie miało dużo włosów.

Wszystkiego najlepszego dla nas, bo przecież każdy z nas jest czyimś dzieckiem. P.S. Ciekawe co z tego miksu wyjdzie. Na bank dużo włosów

- rozmyślała na Instagramie.
Dziś trudno wyobrazić sobie telewizję bez Magdy Gessler. Znana z bezkompromisowego podejścia i ciętego języka restauratorka była uroczym dzieckiem. I co ważne, nawet jako mała dziewczynka miała burzę blond włosów i niezwykle przenikliwe spojrzenie.

Znani mężczyźni - jak wyglądali w dzieciństwie?

Dziś do Macieja Dowbora wzdychają kobiety w całej Polsce i zazdroszczą Joannie Koroniewskiej przystojnego męża. Dziennikarz niegdyś pochwalił się zdjęciem legitymacji szkolnej. Czy już wtedy miał zadatki na bożyszcze?
Uroczym dzieckiem był znany z wizerunku romantycznego buntownika Paweł Małaszyński. We wpisie z okazji święta najmłodszych posłużył się pięknym cytatem: "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba".
Patryk Vega (wówczas Krzemieniecki) był stylowy od zawsze. Na zdjęciu ze świąt Bożego Narodzenia prezentuje się niezwykle elegancko.

Marcin Prokop i Dorota Wellman rozpoznają gwiazdy

Natomiast Mateusz Hładki przygotował quiz naszym gospodarzom. Zaprezentował m.in. zdjęcia małej Maffashion, Katarzyny Warnke, Mroza. Czy Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman udało się zgadnąć choć jedno nazwisko? Zobaczcie w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl .
Zobacz też:
Autor: Adam Barabasz
Reporter: Mateusz Hładki
Pozostałe wiadomości