Gwiazdy

Michał Wiśniewski wymownie o swoim tatuażyście: "Tylko on pamięta kogo zakryć, a kogo dopisać"

Gwiazdy

Justyna Rojek/East News

Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej kolorowych polskich gwiazd. Wizerunek od lat jest jego znakiem rozpoznawczym. Czerwone włosy, kolczyki, tatuaże i wymyślne kreacje wielokrotnie zapewniały rozgłos artyście. Tym razem Michał pokazał zdjęcie w trakcie robienia kolejnego tatuażu. - Synu niech Cię Pan Bóg chroni iść w moje ślady! Każdy synu! - napisał na Instagramie.

Michał Wiśniewski - tatuaże

Kilka tygodni temu muzyk w wyjątkowy sposób okazał czułość swojemu najmłodszemu synowi. Wrzucając zdjęcie malucha do sieci, pokazał tatuaż na swojej szyi, który głosi: "Nigdy nie będziesz błagać o miłość, jak kiedyś twój ojciec". Teraz Michał Wiśniewski znowu postanowił upiększyć swoje ciało. Artysta pochwalił się zdjęciem w trakcie robienia tatuażu. Przy okazji przestrzegł swoich synów.

- Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że już nawet twoje dzieci tatuują się u batoon, a zanim skończysz jedno "dzieło" już zaczynasz drugie . I tylko on pamięta, kogo zakryć, kogo zostawić, a kogo dopisać. Pozostaje się tylko z tego śmiać. Synu, niech Cię Pan Bóg chroni iść w moje ślady! Każdy synu! - czytamy.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Mimo kilku nieudanych małżeństw muzyk cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 18-letnim Xavierem, 17-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak).

Aktualnie Michał Wiśniewski jest już po piątym ślubie. Wokalista chętnie pokazuje w mediach społecznościowych rodzinne ujęcia. Nowo narodzonemu synkowi Falco poświęca taką samą uwagę, jak i reszcie pociech.

Żony Michała Wiśniewskiego

Pierwszą żoną była Magda Famme , z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r. W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był mężem Dominiki Tajner.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Studio Winda. Michał Wiśniewski

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości