Gwiazdy

Mateusz Hładki i Marcin Prokop stanęli do rywalizacji. Kto wygrał bitwę na zdjęcia?

Gwiazdy

Mateusz Hładki od lat opowiada nam o polskim i światowym show-biznesie oraz przybliża sylwetki znanych osób. Sam jednak niewiele mówi o sobie. Postanowiliśmy więc zrobić mu niespodziankę i w programie pokazaliśmy zdjęcia z prywatnego archiwum dziennikarza. Rajskich fotografii pozazdrościł mu Marcin Prokop. Prowadzący ujawnił swoją sesję, a tym samym stanął do redakcyjnej konkurencji. Kto wygrał pojedynek na wakacyjne zdjęcia?

Mateusz Hładki na prywatnych zdjęciach

Mateusz Hładki to reporter Dzień Dobry TVN i specjalista od show-biznesu. Swoją charyzmą ujął już wiele gwiazd, które pokazywały mu wnętrza swoich domów i mieszkań. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, jak swoje cztery kąty urządzili m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela z rodziną, Maja Bohosiewicz czy Qczaj.

Dziennikarz, który na co dzień opowiada o życiu gwiazd, rąbka tajemnicy uchyla fanom na Instagramie. W mediach społecznościowych Mateusz zamieszcza zdjęcia z pracy, backstage’u oraz z wakacji. Niedawno prezenter wypoczywał na słonecznej Dominikanie, a relacjami z wyjazdu pochwalił się w sieci. Na instagramowym profilu zagościły więc gorące fotografie bez koszulki wykonane w otoczeniu rajskich plaż. Widzicie to podobieństwo? Naszym zdaniem imponująca figura i uroda modela sprawia, że Mateusz spokojnie mógłby zastąpić Michele Morrone w jego rolach.

Mateusz Hładki i Marcin Prokop – rywalizacja na zdjęcia

Fantastycznych zdjęć Mateuszowi pozazdrościł Marcin Prokop. Odszukał w domowych archiwach fotografię z wakacji i pokazał ją widzom Dzień Dobry TVN.

Choć zdjęcie naszego prowadzącego z młodości wywołało wiele pozytywnych komentarzy, nie ma się co oszukiwać. W kategorii "najprzystojniejszy dziennikarz Dzień Dobry TVN" - zdaniem żeńskiej części redakcji - bezkonkurencyjnie zwycięża Mateusz.

Marcin Prokop/archiwum prywatne

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Gwyneth Paltrow walczy ze zbędnymi kilogramami. Ile aktorka przytyła przez pandemię?

Gérard Depardieu został oskarżony o gwałt. Ofiarą ma być 22-letnia aktorka

Agnieszka Dygant szczerze o botoksie. Czy aktorka korzysta z medycyny estetycznej?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości