Gwiazdy

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 32 lat. "Jaka stylowa kurteczka"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Martyna Wojciechowska brunetką? Nie każdy pamięta ją w takiej fryzurze. Na opublikowanym w sieci zdjęciu sprzed ponad trzech dekad dziennikarka prezentuje się w sportowym, narciarskim wydaniu. Uwagę internautów przyciąga brak kasku.

Martyna Wojciechowska jest znana ze swojego zamiłowania do podróży oraz sportów ekstremalnych. Dziennikarka ma na koncie takie sukcesy, jak zdobycie Korony Ziemi czy przejechanie Rajdu Dakar. Pandemia nie przeszkodziła jej w realizowaniu pasji. Mimo utrudnień w podróżowaniu gwiazda nagrała kolejny sezon programu "Kobieta na krańcu świata". W tym roku widzowie mogą spodziewać się kolejnych reportaży jej autorstwa.

Martyna Wojciechowska na starym zdjęciu

Martyna Wojciechowska już będąc nastolatką stawiała na aktywny tryb życia. Ostatnio pochwaliła się fanom archiwalnymi zdjęciami sprzed 32 lat. Wtedy miała jeszcze ciemne włosy.

Fotka została wykonana na stoku narciarskim w Jurgowie. Widać, że przyszłej gwieździe ewidentnie dopisywał dobry humor - do zdjęć pozowała uśmiechnięta i robiła zabawne pozy. Uwagę zwraca jednak brak kasku.

- To były czasy! Kasku na głowie nie mam, bo wtedy nawet nie wiedzieliśmy, że coś takiego istnieje. Dziś to podstawa i obowiązek - pamiętajcie! - napisała Martyna na Instagramie.

Martyna Wojciechowska bez kasku

Archiwalne zdjęcie podróżniczki zachwyciło internautów. Fanom szczególnie przypadła do gustu jej narciarski strój.

- Boska stylówka - pisze jedna z obserwatorek.

- Jaka stylowa kurteczka - dodaje inna.

Cóż, lata 80. ubiegłego wieku rządziły się swoimi prawami. Ówczesna moda, także ta sportowa, była kolorowa i krzykliwa. Mimo, że zdjęcie na instagramowym profilu Martyny Wojciechowskiej jest czarno-białe, to domyślamy się, że w rzeczywistości jej kurta prezentowała całą paletę barw. Pewnie sami pamiętacie te fasony.

"Kobieta na krańcu świata" mimo pandemii. "Mieliśmy wątpliwość, czy jest sens robić program telewizyjny". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości