Gwiazdy

Maria Sadowska napisała piosenkę "Kocham Cię" dla męża. "Wzięliśmy ślub po 12 latach związku"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Maria Sadowska odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Aktorka nie tylko zaśpiewała swój ostatni singiel "Kocham Cię" ale również opowiedziała o wyjątkowej akcji, której jest ambasadorką. Pomoże jej 9-letnia córka.

Maria Sadowska i jej "Kocham Cię"

Maria Sadowska to kobieta wielu talentów. Gwiazda nie tylko tworzy muzykę, ale również realizuje się jako scenarzystka i reżyserka filmowa. Pod koniec ubiegłego roku premierę miała jej kolejna, ósma już płyta zatytułowana "Początek nocy". Krążek promuje singiel "Kocham Cię". To wyjątkowy utwór dla Sadowskiej.

- Napisałam tę piosenkę na nasz ślub. My jesteśmy już długo w związku, ale wzięliśmy ślub po 12 latach. Dwójka dzieci na koncie. Obiecaliśmy, że zamiast przysięgi małżeńskiej zaśpiewamy sobie piosenki, więc Adi też skomponował dla mnie numer - tłumaczy wokalistka.

To Kayah namówiła Marię Sadowską do pokazania "Kocham Cię" szerszej publiczności. Panie nagrały nową wersję utworu w duecie.

- My się z Kayah przyjaźnimy wiele lat. To był dla mnie zaszczyt, bo ona sama mi zaproponowała, że chciałaby zaśpiewać ze mną tę piosenkę - mówi Sadowska.

Maria Sadowska na TikToku

Dzięki 9-letniej córce Maria Sadowska jest na bieżąco z TikTokiem. Aktorka dopiero co dołączyła do tej społeczności, a już została ambasadorką akcji #podajserce.

- Mamy sobie przypomnieć, że warto mówić na głos "Kocham Cię", nie bać się tych słów. Szczególnie w tych czasach, które są dosyć mroczne, są ciężkie, ta miłość musi nas utrzymywać na powierzchni - tłumaczy.

Akcja rusza już 14 lutego, czyli w Walentynki. Internauci będą mogli nagrać krótkie filmiki, na których śpiewają piosenkę "Kocham Cię". Wokalistka zapowiedziała dodatkowo, że zamieści w sieci instruktaż grania utworu na ukulele. W wyzwaniu wzięli już udział pierwsi TikTokerzy.

Maria Sadowska nie ukrywa, że przynajmniej na początku będzie korzystała z pomocy swojej córki. Lila ma większe doświadczenie w nagrywaniu i montowaniu krótkich filmików. Sławna mama nie pozwala jej jednak jeszcze wrzucać do sieci własnych TikToków.

Maria Sadowska śpiewa piosenkę dla męża

W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka wykonała utwór "Kocham Cię" razem z mężem. Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości