Gwiazdy

Jaki jest narodowy talent Polaków? Agnieszka Chylińska nie ma wątpliwości: "Potwierdzają to ostatnie mistrzostwa"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Chylińska już od 13 edycji zasiada w jury programu "Mam Talent!". Wielokrotnie przekonała się, jak zaskakujące i oryginalne umiejętności potrafią mieć uczestnicy show. A jaki jej zdaniem jest największy talent Polaków? Gwiazda odpowiedziała bez wahania i nawiązała do Euro 2020.

Agnieszka Chylińska o talencie Polaków

Agnieszka Chylińska jako jurorka "Mam Talent!" już niejedno widziała. Na scenie programu występowali znakomici wokaliści i muzycy, tancerze, aktorzy, iluzjoniści czy akrobaci. Pojawiali się również i tacy, którzy choć nie mieli wyjątkowego daru, to wyróżniali się nietuzinkową osobowością bądź oryginalną pasją.

Po wielu latach obecności w show, wokalistka nie ma wątpliwości, jaki jest narodowy talent Polaków. Nie jest to ani śpiew, ani taniec. Odpowiedź gwiazdy może się wydawać dość zaskakująca. Chylińska żartobliwie nawiązała do naszej reprezentacji w piłce nożnej, której podczas Euro 2020 nie udało się wygrać żadnego z trzech meczów, przez co Polska nawet nie wyszła z grupy.

- Narodowy talent to jest na pewno piłka nożna. Potwierdzają to ostatnie mistrzostwa - stwierdziła Agnieszka w rozmowie z naszą reporterką.

Uczestnicy "Mam Talent!"

Już jesienią na antenie TVN wystartuje 13. edycja "Mam Talent!". Od początku trwania show widzowie zobaczyli już setki utalentowanych uczestników. Agnieszka Chylińska przyznaje, że jest kilku niezłomnych śmiałków, którzy co jakiś czas powracają i po raz kolejny próbują swoich sił w talent show. Mimo to w każdym sezonie nie brakuje emocji, bo pojawiają się kolejni interesujący ludzie.

- Poza paroma postaciami, które próbują nas po raz kolejny odwiedzić, bo np. odpadły albo dojrzały i chcą się czymś pochwalić, to tak naprawdę za każdym razem jest ktoś nowy - mówi jurorka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Gwiazda dodała również, że po ponad dekadzie emisji programu wyrosło już nowe pokolenie uczestników, którzy kształcą swoich następów.

- Już tyle lat jesteśmy na antenie, w związku z czym są takie sytuacje, kiedy nasz uczestnik ma już szkołę tańca i przyprowadza swoich ludzi. Nasze małe wokalistki kształcą nowe, opowiadają nam swoje historie, co im dał program. To są fajne powroty. Myślę, że możemy się pochwalić, że są już pokolenia tego programu - stwierdza Agnieszka.

Zobacz wideo: Nowy juror „Mam Talent!” Jan Kliment o pierwszym spotkaniu z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską

Zobacz także:

Gwiazdy serialu "Kryminalni" po 13 latach wspominają pracę na planie. "Biegały za nami tłumy fanów"

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie, na którym widać zaskakujący szczegół jej ciała. Fan: "To wynik ewolucji"

Matka i córka walczą o Kochanka. Odkrywamy wielką tajemnicę programu "40 kontra 20"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości