Gwiazdy

Maja Ostaszewska o wychowaniu córki. "Staram się przekazać, żeby podążała za własnymi marzeniami"

Gwiazdy

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką, a także poruszyła temat wychowywania. Jak przyznała, sama stara się wpajać swojemu dziecku najważniejsze wartości. Jednymi z nich są podążanie za własnymi marzeniami oraz świadomość mocnych stron.

Maja Ostaszewska o wychowaniu córki

Maja Ostaszewska to aktorka, która niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Niedawno gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie z córeczką, a także zdradziła, jakimi wartościami kieruje się, wychowując dziewczynkę. Jak przyznała, zależy jej przede wszystkim na tym, aby córka podążała za własnymi marzeniami, rozwijała własne pasje oraz świadoma była swoich mocnych stron.

Każdego dnia staram się przekazać mojej córce, żeby podążała za własnymi marzeniami. Rozwijała własne pasje. Była świadoma swoich mocnych stron i rozwijała je, dawała sobie prawo do poszukiwań i błędów. Żeby była wolna od zaspokajania cudzych wyobrażeń na jej temat. W kwestii wyglądu, sposobu życia, drogi, którą wybierze

– napisała na Instagramie.

W dalszym wpisie aktorka zdradziła, że z córką porusza także tematy kobiecości, cielesności oraz siły płci pięknej.

- Opowiadam jej o kobiecości, jej sile i tak wielu wspaniałych aspektach. Kupuję jej książki stosowne do wieku dotyczące cielesności, rozmawiamy o tym. Opowiadam jej o feminizmie, który dąży do równouprawnienia. Jest mądrą, empatyczną, niezwykle wrażliwą dziewczynką z własnym zdaniem i ciekawością świata. Wolność, wrażliwość, otwartość na innych, odwaga i niezależność to ważne dla nas cechy - dodała.

Fani zareagowali na słowa Mai Ostaszewskiej

Pod postem Mai pojawiło się wiele komentarzy. Fani jednogłośnie przyznali, że córka aktorki może być dumna ze swojej mamy i z wartości jakie jej przekazuje. "Córka powinna być dumna z tego, że ma tak wspaniałą mamę", "Pięknie powiedziane!" - pisali fani.

Zobacz wideo: Uroczysta premiera filmu "Magnezja". Kto pojawił się na imprezie?

Zobacz także:

Sonia Bohosiewicz zabrała psa na plażę. Opisała, jak na jego obecność reagowali ludzie

Toksyczna przyjaźń i zagrożenia, jakie za sobą niesie. Jak rozpoznać destrukcyjną relację?

Bikini dla dziewczynek - niewinna moda czy seksualizacja? "Warto się zastanowić, w jaki przekaz chcemy wyposażyć dziecko"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości