Gwiazdy

Gwiazda programu "Afery fryzjera" już po ślubie. Ceremonia odbyła się w tajemnicy

Gwiazdy

Maciej Maniewski

Maciej Maniewski zaskoczył swoich fanów. Znany stylista jest już po ślubie ze swoją wieloletnią partnerką Sonią. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak w tajemnicy. Zdjęciami z ceremonii Maciej pochwalił się na Instagramie.

Maciej Maniewski – już po ślubie

Maciej Maniewski to znany stylista fryzur, którego widzowie kojarzą z programu "Afery fryzjera". Mężczyzna aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami smaczkami związanymi ze swoim zawodem. Jednak informacje dotyczące życia prywatnego skrupulatnie selekcjonuje. Na początku roku stylista fryzur postanowił uchylić rąbka tajemnicy i ogłosił radosną nowinę. Za pomocą Instagrama poinformował internautów o zaręczynach ze swoją wybranką Sonią. Ślubne plany pokrzyżowała jednak pandemia. Niedawno okazało się, że zakochani sfinalizowali swój związek. Para w tajemnicy powiedziała sobie sakramentalne tak. Gwiazdor "Afery fryzjera" zamieścił zdjęcia ze ślubnej sesji na swoim profilu i opatrzył je opisem.

Nasza podróż rozpoczęła się 3 lata temu, a dziś mogę powiedzieć, że jej zwieńczeniem było poślubienie mojej największej miłości, mojej Soni. Dokładnie pamiętam dzień, w którym wybierałem pierścionek zaręczynowy. Nie zgadzam się na kompromisy w kwestii jakości, szczególnie wtedy, gdy szukam ideału

- napisał znany stylista.

Internauci gratulują

Zdjęcia opublikowane przez Macieja zainteresowały fanów. Panna młoda w kremowej sukni ślubnej wyglądała zjawiskowo. Pan młody postawił natomiast na klasyczny elegancki garnitur. Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy. Internauci życzyli parze dużo miłości i szczęścia na nowej drodze życia.

Serdeczne gratulacje Maćku. Oby zawsze miłość i szczęście wam sprzyjały

- napisała jedna z fanek.

Nasza redakcja również dołącza się do gratulacji i życzeń.

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż. Ślub odbył się w Gdańsku:

Zobacz także:

Dziewięciolatka, która niczego się nie boi. Trenuje skoki do wody i jeździ na gokartach. "Sprawia mi to przyjemność"

Niezwykła rodzina małej Eloise. Jej babcia ma 37 lat, a prababcia - 53

Zgrany team survivalowców. Dla nich las jest drugim domem

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości