maciej maniewski

  maciej maniewski

  Zmiana fryzury to odważna decyzja, zwłaszcza jeśli chcemy wykonać tzw. drastyczne cięcie – zmienić włosy z długich na krótkie. Warto pamiętać, że nie każdej kobiecie dobrze jest w krótkiej fryzurze i na odwrót. Jak to sprawdzić? Na czym polega zasada 6 cm? Wyjaśniał to w naszym programie ekspert fryzjerstwa Maciej Maniewski.

  Jakie fryzury będziemy nosić tego lata? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy stylistę fryzur Macieja Maniewskiego, który zdradził, że fryzura będzie się układać jedynie wtedy, kiedy włosy będą dobrze obcięte. Co to znaczy? Jakie cięcia będą modne latem 2018?

  Jak prawidłowo myć włosy? Pokazał to krok po kroku, w studiu Dzień Dobry TVN, stylista fryzur Maciej Maniewski. Jakie błędy popełniamy najczęściej, myjąc głowę? Dlaczego na koniec mycia trzeba włosy spłukiwać zimną wodą?

  Jak dobrze wysuszyć włosy i ładnie je ułożyć i po co nam w suszarce zimne powietrze? Z tymi pytaniami Anna Klaczyńska zwróciła się do stylisty fryzur Macieja Maniewskiego z programu "Afera fryzjera". Jak zapanować nad puszystymi włosami, a jak układać cienkie i delikatne włosy? Jak powinno się suszyć włosy kręcone? Skorzystajcie z jego porad!

  Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Style była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która rozmawiała: ze specjalistką od ślubów Izabelą Janachowską, Małgorzatą Rozenek-Majdan - ciągle "W dobrym stylu" i Magdą Mołek "W roli głównej". Maciej Maniewski i Gabi Drzewiecka opowiedzieli jej o "Mistrzowskim cięciu" - kto jest czarnym charakterem w tym duecie? Zaś Ulę Chincz zobaczymy m.in. w programie "Gwiazdy prywatnie", a Karolinę Korwin-Piotrowską w programie #Sława, czyli historia show biznesu.

  Jedna z gdańskich fryzjerek ma zapłacić klientce 10 tysięcy złotych odszkodowania za spalenie włosów podczas zabiegu trwałej ondulacji. Czy sprawa musiała trafić do sądu? Jak ułożyć się z fryzjerem, który zniszczył nam włosy? Na co zwrócić uwagę, gdy idziemy do nieznanego nam salonu? Czy fryzjer może odmówić klientce zabiegu? W Dzień Dobry TVN o tym wszystkim Maciej Maniewski z "Afery Fryzjera" oraz adwokat Eliza Kuna.

  Nadeszły chłodne dni, a co za tym idzie - noszenie czapek i ciepłych swetrów. Większość Polek zastanawia się co zrobić "efektem Einsteina" po kontakcie włosów z wełną. Jak ujarzmić zelektryzowany busz? Maciej Maniewski z "Afery fryzjera" zdradził w Dzień Dobry TVN parę trików na piękną fryzurę również w okresie jesienno-zimowym.