Gwiazdy

Łukasz L.U.C. Rostkowski o ojcostwie. "Zatrzymałem teraz projekty i poświeciłem się sytuacji, na którą czekałem wiele lat"

Gwiazdy

W grudniu ubiegłego roku Łukasz L.U.C. Rostkowski pochwalił się na Instagramie, że oczekuje na narodziny pierwszego syna. Teraz świeżo upieczony tata opowiedział nam, jak wygląda życie młodych rodziców. Czy Teo daje im w kość?

Łukasz L.U.C. Rostkowski i Justyna Posadzy – narodziny dziecka

W kwietniu Łukasz L.U.C. Rostkowski i Justyna Posadzy przywitali na świecie synka. Jak przyznali, od tego momentu ich życie diametralnie się zmieniło. Nieprzespane noce i zmęczenie to dziś normalność. Z drugiej strony mała istota wniosła do ich życia jeszcze więcej miłości.

- Nie sądziliśmy, że tyle miłości może się pojawić jeszcze w sercach, że można jeszcze kogoś tak pokochać, jak kochamy się wzajemnie. Z drugiej strony logistyka jest jak kolejne dwa etaty i trochę nas to przeraża, bo wydawało nam się, że jesteśmy bardzo zorganizowanymi ludźmi – powiedział Łukasz. - Na tym polega fenomen rodzicielstwa, że człowiek jest niewyspany, wymęczony, wyczerpany, a tak naprawdę jest najszczęśliwszy – dodała Justyna.

Rodzice przyznali jednak, że w pierwszych miesiącach po porodzie przewartościowali swoje życie i ustalili priorytety. Muzyk jednogłośnie przyznał, że zwolnił tempo i teraz wolny czas poświęca najbliższym.

Godzę się, z tym że będę wydawał dwie, trzy płyty mniej. Zatrzymałem teraz projekty i poświeciłem się sytuacji, o której marzyłem i na którą czekałem wiele lat. Koncertów i tak teraz nie ma

- powiedział Łukasz.

BrassWood Fest

7 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się festiwal łączący muzykę akustyczną z elektronicznymi dźwiękami – BrassWood Fest. Wydarzenie to ma szczególne znaczenie dla Łukasza i Justyny, gdyż to właśnie w magiczny wieczór zerowej edycji para starała się o potomka. W tym roku parze na koncertach towarzyszyć będzie już synek Teo.

Najbardziej wyczekiwanym momentem tegorocznej edycji BrassWood Fest będzie zaplanowany na ten wieczór koncert galowy, łączący solistów z brassowymi muzykami. Nie zabraknie także licznych gości, na scenie pojawią się m.in. Marcelina i Rahim, PlanBe, Meek, Oh Why? oraz Sarsa.

- Stworzyliśmy festiwal w Sopocie, który, mam nadzieję, będzie miejscem spotkań. Bardzo mi się marzyło, aby stworzyć festiwal, który będzie esencją tych miejsc, które widziałem na świecie. Tworzymy mały festiwal butikowy - podsumował.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Łukasz L.U.C. Rostkowski zostanie tatą. "W jedną noc zmajstrowałem dwójkę dzieci"

Margaret wydała nowy singiel "Tak na oko". Będzie hitem tego lata?

Kuba Jurzyk zapowiada pierwszą płytę. Na naszej scenie zaprezentował singiel "Cały świat"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości