Gwiazdy

Lubert w piosence "Kocham" na scenie Dzień Dobry TVN. To zapowiedź muzycznych niespodzianek

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Lubert w piosence „Kocham”
Lubert w piosence „Kocham”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Tomasz Lubert powraca z muzycznymi nowościami. Projekt "Lubert", który stworzył z grupą przyjaciół, ma dostarczyć fanom niezwykłych wrażeń. Na scenie Dzień Dobry TVN widzowie mogli usłyszeć utwór "Kocham", będący zapowiedzią nadchodzących niespodzianek. Czekacie na więcej?

Lubert w utworze "Kocham"

Po 8 latach od ukazania się autorskiego projektu Tomasza Luberta "Lubert z Miłości do Muzyki", artysta wraca z kolejnym, pięknym utworem pt. "Kocham". Singiel jest małą zapowiedzią nowej płyty oraz trasy koncertowej.

Tomasz Lubert przygotowuje wraz z grupą przyjaciół wiele muzycznych niespodzianek, którymi zachwycą się nie tylko najwierniejsi fani jego twórczości. Na koncertach usłyszymy premierowe piosenki. Wieloletni słuchacze również nie będą zawiedzeni - podczas występów pojawią się starsze przeboje w zupełnie nowych aranżacjach. Jakie utwory usłyszymy na zapowiadanych koncertach? Tomasz Lubert wraz z bliskimi jego sercu artystami wykona utwory "Virgin".

Tomasz Lubert na scenie Dzień Dobry TVN

Piosenka "Kocham", którą widzowie mieli okazję usłyszeć na żywo na scenie Dzień Dobry TVN, miała swoją premierę 1 kwietnia 2022 roku. Wokalem zachwyciła Karolina Strzebońska, na gitarze zagrał niezastąpiony Tomasz Lubert, a na skrzypcach utalentowana Ewelina Krupa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości