Gwiazdy

Lesław Żurek rzadko mówi o życiu prywatnym. Teraz zrobił wyjątek, by skomentować doniesienia o rozwodzie

Gwiazdy

tvn24.pl/x-news

Wieść o rozwodzie Lesława Żurka i Katarzyny Misiewiecz, zelektryzowała fanów aktora. Nie zamierzał jednak długo milczeć w sprawie doniesień na temat swojego życia prywatnego. Na swoim profilu na Facebooku zdementował plotki, publikując zdjęcie z żoną.

Lesław Żurek i Katarzyna Misiewicz - historia związku

Lesław i Katarzyna wzięli ślub w 2004 roku. Parą zostali jeszcze w trakcie studiów na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Zakochani doczekali się dwójki dzieci, 16-letniej Zuzanny i 3-letniego Piotra.

Lesław Żurek - rozwód

W jednym z portali plotkarskich pojawiła się informacja, że małżeństwo Lesława i jego żony chyli się ku upadkowi. Tak przynajmniej twierdziła tzw. znajoma pary, która miała być rzekomo źródłem tej plotki.

- Lesławowi od dawna nie układało się z Kasią. Od kilku lat walczyli o związek, ale wciąż na jaw wychodziły różnice między nimi. Mieli w życiu inne priorytety. Oboje czuli się w tym małżeństwie nieszczęśliwi. Problemem nie do pokonania okazała się niewierność - czytamy na "Pudelku".

Lesław Żurek dementuje plotki o rozwodzie

Aktor rzadko wypowiada się w mediach na temat życia prywatnego. Kiedy udziela wywiadów, skupia się na pracy aktorskiej. Tym razem jednak Lesław Żurek zrobił wyjątek.

Odnosząc się do nieprawdziwych publikacji, zamieścił w sieci zdjęcie z żoną ze słonecznych wakacji.

- Razem z żoną pozdrawiamy serdecznie ze słonecznej Apulii. (...) Stop fake news - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska potwierdziła związek. "Mam narzeczonego. Adoratorzy niech się odbijają"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości