Gwiazdy

Sylwia Peretti z "Królowych życia" wyszła za mąż. Jej suknia ślubna robi wrażenie: "Jak z bajki!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. TVN/Tomasz Kordek

Sylwia Peretti bardzo długo czekała na ten moment. Była uczestniczka show TTV "Królowe życia" wyszła za mąż za swojego ukochanego Łukasza Porzuczka. Panna młoda w tym ważnym dniu prezentowała się wyjątkowo. Bez wątpienia była największą gwiazdą wesela. Zdjęcia z ceremonii są zachwycające.

Sylwia Peretti wyszła za mąż

Sylwia Peretti brała udział w show TTV "Królowe życia". Choć dołączyła do programu dopiero w 9. sezonie, to szybko zyskała sympatię i uwagę widzów. Niedawno ogłosiła, że zaledwie po dwóch edycjach kończy swoją przygodę z "Królowymi", ponieważ chce się dalej rozwijać i czeka na nowe wyzwania. Oprócz tego wiele działo się w jej życiu prywatnym. Sylwia pięciokrotnie przekładała swój ślub, więc postanowiła, że w lipcu tego roku zostanie mężatką. Jak powiedziała, tak też zrobiła!

Peretti 30 lipca wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Łukasza Porzuczka. Uroczystość była naprawdę wyjątkowa. Ślub cywilny i wesele zorganizowano w niezwykle eleganckim pałacu w Brzesku w Małopolsce.

Jak Sylwia czuje się jako świeżo upieczona panna młoda? - Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że w końcu się udało! Długo czekaliśmy na ten dzień, wiele razy termin był przekładany. Dziś jeszcze poprawiny więc emocje nie opadły, tym bardziej że są u nas w ogrodzie i na pewno będzie magicznie - powiedziała nam.

Wesele Sylwii Peretti - jak wyglądało?

Gwiazda nieco uchyliła rąbka tajemnicy ze swojego przyjęcia i pokazała, jak była przystrojona sala. W pomieszczeniu dominowała biel. Na okrągłych stołach leżały białe obrusy, a na nich wielkie wazony z białymi kwiatami, znalazły się w nich m.in. eustomy, hortensje i róże. Przytulny klimat tworzyły również zapalone świece. W kluczowym momencie wesela pojawił się czteropiętrowy tort, który małżonkowie wspólnie pokroili.

Największą atrakcją wieczoru był jednak występ panny młodej. Sylwia chwyciła za mikrofon i zaśpiewała dla swojego ukochanego piękną i melancholijną piosenkę "Jej portret" Bogusława Meca - muzykę do utworu skomponował Włodzimierz Nahorny, a tekst napisał Jonasz Kofta.

- Piosenka była niespodzianką dla mojego męża oraz moim wokalnym debiutem. Naprawdę się stresowałam, czy podołam, ale uznałam, że będzie to najszczerszy prezent, jaki można dać w tym dniu. Chyba najbardziej denerwowałam się tym występem, bo reszta, mimo że bardzo wyczekana, była zwieńczeniem blisko 7 lat razem - wyznała nam Peretti. - Utwór "Jej portret" jest jednym z wielu, które są w moim albumie muzycznym. Może niestandardowo, ale słucham właśnie takiej muzyki z czasów naszych rodziców - dodała.

Sylwia na bis zaśpiewała piosenkę "Kasztany" Nataszy Zylskiej. - Choć było wiele niedociągnięć, to łzy wzruszenia Łukasza były odpowiedzią, że wyszło dobrze - podkreśliła gwiazda.

Materiały prywatne

Sylwia Peretti w sukni ślubnej

Sylwia w ślubnej sukni prezentowała się zachwycająco. Trudno oderwać od niej wzrok, ponieważ kreacja była ozdobiona błyszczącymi kamieniami. Podkreślała również jej kobiece kształty i wyeksponowała wąską talię. Sam strój był już na tyle zdobny, że Peretti dobrała do stylizacji jedynie delikatne dodatki - złote buty i zegarek. Pofalowane włosy swobodnie opadały jej na ramiona, dzięki czemu osiągnęła romantyczny efekt.

Fani gwiazdy życzą jej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i zachwycają się tym, jak wyglądała w dniu swojego ślubu. "Piękna, gratulacje!", "Co za sukienka! Przepiękna", "Twoja sukienka robi wrażenie", "Jedna z najpiękniejszych sukien ślubnych, jakie widziałam", "Wyglądasz jak z bajki!" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sylwia Peretti o działaniach charytatywnych, przygotowaniach do ślubu i pasji do motoryzacji

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości