ślub cywilny

  ślub cywilny

  Sylwia Peretti bardzo długo czekała na ten moment. Była uczestniczka show TTV "Królowe życia" wyszła za mąż za swojego ukochanego Łukasza Porzuczka. Panna młoda w tym ważnym dniu prezentowała się wyjątkowo. Bez wątpienia była największą gwiazdą wesela. Zdjęcia z ceremonii są zachwycające.

  Arkadiusz "Szajba" Pawlukowicz to znany konstruktor motocykli i pasjonat szybkiej jazdy. To wyjątkowe hobby postanowił podkreślić nawet w dzień swojego ślubu. Jak wyglądało to wydarzenie? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Andrzej Sołtysik wziął ślub z Patrycją Czop prawie 6 lat temu i choć wtedy wydawało się, że dzieli ich wszystko: wiek, status społeczny, materialny, doświadczenie życiowe, to jednak do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. O swoim związku opowiedzieli w programie "Śluby Gwiazd" Izabeli Janachowskiej.

  Od niedawna, dzięki zmianom w przepisach, ślub cywilny może się odbyć w plenerze. Wybrana lokalizacja musi jednak spełniać pewne wymogi. Jakie? Dlaczego wiążę się to z dodatkowymi kosztami? Czy ślub pod chmurką cieszy się zainteresowaniem wśród przyszłych małżonków?

  Wiele młodych par marzy o uroczystości zaślubin poza murami urzędu stanu cywilnego. Ustawodawca poszedł im na rękę. Od 1 marca - bez podawania istotnych powodów - można wziąć ślub cywilny w innym miejscu niż tylko urząd stanu cywilnego. Wybrane miejsce musi się jednak kojarzyć z dostojeństwem. Co to oznacza? Ile taki ślub będzie kosztował? Jakie formalności trzeba załatwić, jeśli planujemy ślub na plaży we Włoszech? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: organizatorkę ślubów Małgorzatę Bugajską i adwokata Lukę Szaranowicza.