Gwiazdy

Klaudia Halejcio urodziła! Pokazała zabawny filmik ze szpitala: "Jesteśmy już razem"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN
Bartosz Krupa/East News (1)

Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali. Młoda mama nie kryje swojej radości.

Ciąża Klaudii Halejcio

Aktorka długo nie dzieliła się z fanami radosną nowiną. Będąc na końcówce 5. miesiąca ciąży, w Walentynki, ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W ukryciu tej wiadomości pomocna była nie tylko pandemia, ale również fakt, że ciążowe krągłości pojawiły się dopiero w połowie drugiego trymestru ciąży. W rozmowie z Basią Pasek, Klaudia wyznała, że nie może się już doczekać, kiedy zostanie mamą.

- Czeka mnie najpiękniejsza rola. Będę mamą - wyznała. - To największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa. Obiecałam Oskarowi, że nie będę się wzruszać, bo jak zawsze o tym mówię, to się wzruszam – dodała Klaudia.

Choć początkowo planowała zachować płeć dziecka w tajemnicy, to w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Party" wyjawiła, że spodziewa się córki oraz zdradziła imię, które wybrała dla dziewczynki.

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel

- można było przeczytać na łamach dwutygodnika.

Na Instagramie Klaudii Halejcio pojawiło się piękne nagranie, na którym szczęśliwa mama.... nieomal tańczy z radości. Gratulujemy!

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar poznali się przez wspólnych znajomych. W wywiadach aktorka żartowała, że może już kończyć karierę aktorską, ponieważ swoje Oscara już zdobyła. Mężczyzna jest biznesmenem i działa w branży internetowej.

- W końcu trafiłam na osobę życia. Jak poznaje się kogoś takiego, to jest się pewnym - powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio na ostatniej prostej przed porodem. „Jestem totalnie zestresowana”

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości