Gwiazdy

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Moje ciało tyle wytrzymało"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio podzieliła się odważnym zdjęciem, na którym jest ze swoją nowonarodzoną córeczką. Aktorka pokazała swoim fanom, jak po porodzie wygląda jej brzuch, a we wpisie nawiązała do najnowszej piosenki Ewy Farnej.

Klaudia Halejcio została mamą

Klaudia Halejcio swoje pierwsze dziecko powitała na świecie 2 czerwca 2021 roku. Aktorka została mamą córeczki, której dała na imię Nel. Ciąża gwiazdy przed długi czas pozostawała tajemnicą. Dopiero pod koniec 5. miesiąca Klaudia podzieliła się radosną nowiną ze swoimi obserwatorami. Gdy wszystko stało się oficjalne, przyszła mama chętnie opowiadała o tym, jak się czuje oraz dzieliła się przemyśleniami związanymi z macierzyństwem.

- Czeka mnie najpiękniejsza rola. Będę mamą - wyznała. - To największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa. Obiecałam Oskarowi, że nie będę się wzruszać, bo jak zawsze o tym mówię, to się wzruszam – dodała Klaudia.

Mała Nel zadebiutowała już na Instagramie sławnej mamy, ale na każdym z opublikowanych zdjęć ma zasłoniętą twarz. Halejcio chce bowiem strzec prywatności córeczki.

Klaudia Halejcio pokazała brzuch po ciąży

Tuż po porodzie, na Instagramie Klaudii Halejcio pojawiły się zdjęcia prosto ze szpitala, gdzie nieumalowana, lecz przeszczęśliwa świeżo upieczona mama, cieszy się pierwszymi chwilami w nowej roli.

Najnowsza fotografia opublikowana przez aktorkę pozwala sądzić, że będzie pokazywała macierzyństwo bez zbędnego upiększania. Zapozowała bowiem w samej bieliźnie, odsłaniając bliznę po cesarskim cięciu. Do jej piersi leży przytulona Nel.

Moje ciało tyle wytrzymało

- napisała Klaudia, cytując najnowszy przebój Ewy Farnej, którą oznaczyła za pomocą hasztagu.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych reakcji. Za odwagę aktorce podziękowały m.in. Maja i Sonia Bohosiewicz, a Patrycja Kazadi nazwała ją silną, piękną i inspirującą.

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio na ostatniej prostej przed porodem. „Jestem totalnie zestresowana”

Zobacz też:

Kuba Molęda był idolem nastolatek w latach 90. Czym dziś zajmuje się wokalista zespołu L.O.27?

Dorota Wellman przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. "Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko"

Filip Chajzer w przełomowym wywiadzie o traumatycznych chwilach ze swojego życia: "Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości