Gwiazdy

Klaudia Halejcio urodziła! Pokazała zabawny filmik ze szpitala: "Jesteśmy już razem"

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Bartosz Krupa/East News 

Gwiazdy

Klaudia Halejcio urodziła! Pokazała zabawny filmik ze szpitala: "Jesteśmy już razem"

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN

Bartosz Krupa/East News 

Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali. Młoda mama nie kryje swojej radości. 

Ciąża Klaudii Halejcio

Aktorka długo nie dzieliła się z fanami radosną nowiną. Będąc na końcówce 5. miesiąca ciąży, w Walentynki, ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W ukryciu tej wiadomości pomocna była nie tylko pandemia, ale również fakt, że ciążowe krągłości pojawiły się dopiero w połowie drugiego trymestru ciąży. W rozmowie z Basią Pasek, Klaudia wyznała, że nie może się już doczekać, kiedy zostanie mamą. 

- Czeka mnie najpiękniejsza rola. Będę mamą - wyznała. - To największy cud, który do mnie zawitał i jestem tak szczęśliwa. Obiecałam Oskarowi, że nie będę się wzruszać, bo jak zawsze o tym mówię, to się wzruszam – dodała Klaudia. 

Choć początkowo planowała zachować płeć dziecka w tajemnicy, to w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Party" wyjawiła, że spodziewa się córki oraz zdradziła imię, które wybrała dla dziewczynki. 

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel

- można było przeczytać na łamach dwutygodnika. 

Na Instagramie Klaudii Halejcio pojawiło się piękne nagranie, na którym szczęśliwa mama.... nieomal tańczy z radości. Gratulujemy!


Kim jest partner Klaudii Halejcio? 

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar poznali się przez wspólnych znajomych. W wywiadach aktorka żartowała, że może już kończyć karierę aktorską, ponieważ swoje Oscara już zdobyła. Mężczyzna jest biznesmenem i działa w branży internetowej. 

- W końcu trafiłam na osobę życia. Jak poznaje się kogoś takiego, to jest się pewnym - powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Zobacz wideo: Klaudia Halejcio na ostatniej prostej przed porodem. „Jestem totalnie zestresowana”

Dzień Dobry TVN
Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
11.06.2021
Alla
Gratulacje! Moja znajoma też już urodziła dzisiaj podobno wraca do domu z maluszkiem. Już nie mogę się doczekać aż ich odwiedzę. Mam dla małego szkraba kupioną pościel z sensillo i ubranka. Rzeczy dla małych dzieci są przesłodkie, więc musiałam coś kupić :D
08.06.2021
Mama
Gratulacje. Moja córcia urodziła się rok temu i też ma na imię Nel. Pracuje w przedszkolu i u mnie też nie było dziewczynki z takim imieniem 😄
08.06.2021
Stolarz Meblowy
Co w tym dziwnego, że Klaudia urodziła dziecko? Gdyby taboret urodził dziecko, to byłoby interesujące.