Gwiazdy

Katarzyna Zielińska świętuje urodziny męża. Zdradziła, gdzie się poznali. Historia jak z filmu

Gwiazdy

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Wojciechem Domańskim, z którym wychowuje dwójkę dzieci. Teraz z okazji jego urodzin aktorka zdradziła, gdzie się poznali. Można się zdziwić.

Małżeństwo Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska w 2013 roku wyszła za Wojciecha Domańskiego, współzałożyciela i dyrektora zarządzającego firmy inwestycyjnej. Mają dwóch synów, 6-letniego Henryka oraz 4-letniego Aleksandra. Choć w tym roku będą obchodzić 8 rocznicę ślubu, poznali się wiele lat wcześniej.

- Chodziliśmy do tego samego przedszkola. Mamy zdjęcie, jak stoimy obok siebie na balu przebierańców, które wykorzystaliśmy na zaproszeniu ślubnym. W małżeństwie musi być przyjaźń, wzajemne zaufanie. Ale też każdy musi mieć swój świat i partner powinien to szanować. (...) Rodzina jest dla nas ważną podstawą wszystkiego. To jest też coś, czego chcę nauczyć moich synów – że w niej jest siła. Różnych ludzi spotyka się na swojej drodze, ale jeśli ma się mocną rodzinę, ze wszystkim można sobie poradzić - mówiła Katarzyna Zielińska w wywiadzie dla "Harper's Bazaar".

Katarzyna Zielińska świętuje rocznicę ślubu

28 maja mąż Katarzyny Zielińskiej obchodzi swoje urodziny. Z tego powodu aktorka opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie, na którym widać, jak odwiedzają miejsce, w którym się poznali. Mieli wówczas zaledwie kilka lat i byli w drodze do przedszkola. Ich miejscem pierwszego spotkania został... osiedlowy trzepak.

- Poznałam tego wspaniałego chłopaka pod tym dokładnie trzepakiem na Osiedlu Słonecznym 38 lat temu. Codzienna traska do przedszkola . Dzisiaj ten gość, mój kochany mąż, przyjaciel, kompan na dobre i złe ma urodziny! Mój słoneczny, najlepszy na świecie chłopaku i mężu! Kocham Cię! Żebyśmy podjeżdżali razem pod ten trzepak jeszcze 100 lat razem! Nieważne czy w słońcu czy w deszczu, ale razem - napisała Katarzyna Zielińska na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla Wojciecha od internautów. Niektórych z nich wzruszyły słowa aktorki. W komentarzach pisali: "Ale fajna historia", "Pięknie - tyle lat razem" czy "Nie szukajmy daleko. Miłość jest na wyciągnięcie dłoni. Tuż obok".

Też tak uważacie?

Katarzyna Zielińska o swoich starych zdjęciach: "Nie zapominam o przeszłości. Byłam bardzo kolorowa". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości