Gwiazdy

Karolina Stanisławczyk zapowiada debiutancką płytę. Do współpracy zaprosiła Michała Szczygła

Gwiazdy

Karolina Stanisławczyk to młoda artystka, która obecnie pracuje nad debiutancką płytą. 25 września premierę miał jej nowy singiel, "V.I.B.E.", w którym gościnnie wystąpił Michał Szczygieł. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN duet pojawił się na naszej scenie i zaśpiewał nowy utwór.

Karolina Stanisławczyk – kim jest?

Karolina Stanisławczyk to młoda wokalistka, pianistka i autorka tekstów. Inspiruje się muzyką alternatywną, grunge, ale dobrze czuje się także w R'n'B. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynała od udziału w wielu konkursach wokalnych, a głos kształciła w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy. Podczas pracy nad nową piosenką "URBAN" Karolina została dostrzeżona przez wytwórnię, pod której okiem obecnie pracuje nad debiutanckim albumem. Warto podkreślić, że Karolina oprócz pracy solowej wspiera także innych wykonawców. Wokalistka udziela się w chórkach m.in. u Białasa, Muńka Staszczyka & Kuby Więcka.

Karolina Stanisławczyk - twórczość

Karolina Stanisławczyk prężnie pracuje nad materiałem do debiutanckiego krążka. W czerwcu w rozgłośniach radiowych premierę miała piosenka "Malibu" sygnowana znakiem producenckim Don Juan, a 25 września utwór "V.I.B.E." , gdzie gościnnie wystąpił Michał Szczygieł.

Na debiutanckiej płycie Karoliny znajdą się także dwa covery "Cry me a River" – Justina Timberlake'a oraz "Zaopiekuj się mną" - grupy Rezerwat. Kiedy będziemy mogli usłyszeć twórczość wokalistki? Premiera płyty zaplanowana jest na przełom grudnia i stycznia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Wokalista zespołu "The Wanted" walczy o życie. Tom Parker: "Powiedzieli, że to śmiertelna choroba"

Nowa płyta dra Misio "Strach XXI wieku". Czego boi się założyciel zespołu, Arkadiusz Jakubik?

Mateusz Banasiuk i Bilguun Ariunbaatar z zespołem Lavina w utworze "Marsz na bal"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości