Gwiazdy

Polka laureatką prestiżowej muzycznej nagrody w Hollywood. "Nie wiedziałam nawet, że dostaliśmy się na short listę"

Gwiazdy

Kapri, czyli Kasia Dąbrowska to pochodząca z Lublina wokalistka, która od 10 lat mieszka w Los Angeles. Jej artystyczny pseudonim został zaczerpnięty od imion ukochanych koni. W styczniu, jako pierwsza Polk,a otrzymała prestiżową nagrodę Hollywood Music in Media Awards, o której opowiedziała Gabi Drzewickiej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała też "Dollar Song" - zwycięski utwór.

Kapri – polska laureatka muzycznej nagrody

Kapri otrzymała prestiżową nagrodę Hollywood - Music in Media Awards w kategorii Najlepsza autorka tekstów.

- Nagraliśmy piosenkę z moim producentem i on powiedział: "Zobaczysz, wygrasz tę nagrodę". Odpowiedziałam, że pewnie nawet nie dostaniemy nominacji, ale faktycznie udało się. Nie wiedziałam nawet, że dostaliśmy się na short listę. Nie było żadnego maila, niczego. Potem nagle okazało się, że wow wygrałam – wspomniała artystka w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

Kapri podkreśliła przy tym, że nagrody te nie są tak bardzo znane w Polsce, jak w Stanach Zjednoczonych. Natomiast są prestiżowe, więc jest dumna z tego osiągnięcia. Co ciekawe, wokalistka nie oglądała transmisji gali na żywo. O zwycięstwie następnego dnia poinformował ją kolega.

Życie Kapri w LA

Kasia od 10 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego wybrała akurat Los Angeles?

- Gdy byłam mała, popularny był serial "Beverly Hills, 90210". Prawie nic z niego nie rozumiałam, ale uwielbiałam go oglądać. Nagle ni z gruszki, ni z pietruszki oznajmiłam mojej mamie i babci, że jadę do Stanów i jak dorosnę, będę piosenkarką oraz zamieszkam w Hollywood. Parę lat później pojechałam. Bałam się, że sobie nie poradzę. Niepotrzebnie. Szybko się zaaklimatyzowałam – wyjaśniła.

Kapri na co dzień zajmuje się muzyką i pracuje w firmie. Na razie chce zostać w LA, ale jak sama stwierdziła - nie wie, jak potoczą się jej losy, ponieważ bardzo lubi Polskę, a w szczególności Lublin, do którego z radością wraca. Tak się złożyło, że przyleciała akurat odwiedzić rodzinne miasto, więc postanowiliśmy zaprosić artystkę na scenę Dzień Dobry TVN.

"Dollar Song" - podbił Hollywood

Zanim Kapri wykonała "Dollar Song", opowiedziała, jak powstał tekst do zwycięskiej piosenki:

- To jest bardzo ciekawa historia. Powstała trochę w złośliwy sposób. Byłam akurat z kolegą w barze, który oznajmił mi, że nie mam ani wyglądu, ani pieniędzy, by się z nim umawiać. Strasznie mnie to zezłościło. Wygląd to jeszcze, nie muszę się podobać wszystkim. Natomiast te pieniądze strasznie mnie wkurzyły. On lubi wbić szpilę i to mu się zdarza bardzo często. Wróciłam do domu i pomyślałam: "gdybym za każdy razem dostała dolara za to co on zrobi, to byłbym wystarczająco bogata" - tłumaczyła w Dzień Dobry TVN.

Posłuchaj Kapri w piosence "Dollar Song":

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan u Kuby Wojewódzkiego. Do aktorki dołączyła utalentowana siostra. Podobne?

Mimo niedosłuchu został DJ-em. "Wszystko zaczęło się, kiedy założyłem pierwszy aparat"

Tamara Arciuch kończy 46 lat. Za jakie role pokochali ją widzowie?

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Jarosławski/Gabi Drzewiecka

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości