Gwiazdy

Kolejna nagroda dla Dawida Kwiatkowskiego i jubileuszowy koncert TVN24. Monika Olejnik: "To będzie szaleństwo"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Przed nami wielkie wydarzenie w Operze Leśnej. Trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festival 2021 odbędzie się bowiem koncert jubileuszowy TVN24 - #NASZE20LECIE. Jakie panują nastroje? Jaką nagrodę obok Bursztynowego Słowika otrzymał Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski o Bursztynowym Słowiku

Podczas drugiego dnia Top of The Top Sopot Festival 2021 poznaliśmy laureata Bursztynowego Słowika, czyli głównej nagrody sopockiego festiwalu. W tym roku statuetka powędrowała do Dawida Kwiatkowskiego. Nie obyło się bez wielkiego wzruszenia.

- Wciąż nie dowierzam. To jest niesamowite. Ja chyba jeszcze nie obudziłem się z tego pięknego snu. To zwieńczenie tej pracy, którą wykonałem podczas pandemii nad moimi nowymi utworami i jest kolejnym dowodem na to, że moi fani są najlepsi na świecie. Bardzo wam za to dziękuję - przyznał Dawid Kwiatkowski w rozmowie z Piotrem Wojtasikiem.

Na tym nie koniec niespodzianek. Nasz reporter na antenie Dzień Dobry TVN wręczył artyście platynową płytę . – Przyznam szczerze, że trochę podglądałem, co wy tutaj niesiecie. Wiara, praca i trochę może łut szczęścia oraz wspaniali fani – to taki przepis na sukces - przyznał odbierając nagrodę.

Jubileuszowy koncert TVN24 - #NASZE20LECIE

Ostatniego dnia festiwalu, z okazji jubileuszu stacji TVN24 odbędzie się wyjątkowy koncert. W roli prowadzących będzie można zobaczyć dziennikarzy związanych ze stacją m.in. Monikę Olejnik i Piotra Kraśkę.

- Dzisiaj debiutujemy z Piotrkiem. To nasz pierwszy debiut w Sopocie. Choć kiedyś zdarzyło mi się zapowiadać Beatę Kozidrak na koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówiła Monika Olejnik. - To będzie szaleństwo, bo ci, którzy prowadzą programy informacyjne, będą stali na tej scenie i zapowiadać tych, którzy dzisiaj wystąpią - dodała.

Natomiast Piotr Kraśko powrócił do przeszłości i podkreślił, jak ważna jest stacja TVN24. - Muszę powiedzieć, że po raz ostatni w Operze Leśnej byłem 1999 roku. Stałem tam kilkadziesiąt metrów dalej na koncercie Whitney Houston. Jak wczoraj zobaczyłem tę scenę, scenografię, to zrobiła powalające wrażenie. Jestem też cały czas onieśmielony przed potęgą tej stacji, talentem, doskonałością, doświadczeniem wszystkich ludzi, którzy ją tworzą tak jak Monika . Słuchajcie, to jest największa stacja informacyjna w tej części świata – przyznał dziennikarz.

Zbiórka na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Piotr Wojtasik przekazał bukiet kwiatów dziennikarzom i w imieniu całej redakcji Dzień Dobry TVN złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji jubileuszu. Co więcej, warto przypomnieć, że podczas koncertu odbędzie się również zbiórka funduszy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, którego budowę zaczyna Fundacja TVN. Wspiera ją kampania #zdrowiewgłowie.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości