Gwiazdy

Tylko u nas! Wyjątkowa metamorfoza Rudej z Red Lips. "Przez 13 godzin był ściągany kolor"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Znany fryzjer gwiazd Łukasz Urbański jakiś czas temu przedstawił w mediach społecznościowych wirtualną metamorfozę celebrytów. Na realną zmianę zdecydowała się Ruda, czyli Joasia Lazer z Red Lips. Jak teraz wygląda?

Joanna "Ruda" Lazer nie jest już ruda

Joasia Lazer, wokalistka Red Lips po dwunastu latach bycia rudzielcem postanowiła przejść spektakularną metamorfozę. Artystka oddała się w ręce specjalisty, Łukasza Urbańskiego i tym samym stała się blondynką. Odcień ten kryje w sobie jednak coś więcej, włosy Rudej lśnią teraz różowo-lawendowymi refleksami. Jak wyglądała praca? Joasia przyznała, że rude pasma dekoloryzowane były cztery razy, a sama metamorfoza trwała dwa dni.

- Przez 13 godzin był ściągany ten kolor. Normalnie te koloryzacje podzieliłbym na kilka etapów. Zależało mi jednak na tym spektakularnym efekcie, żeby zrobić to szybko i żeby nie zniszczyć włosów

- powiedział Łukasz Urbański.

Ruda od początku wiedziała, że chce rozjaśnić swoje włosy. Jak przyznała, jest naturalną blondynką. Jednak dekoloryzacja włosów, które przez wiele lat pigmentowane były żywym kolorem, wymagała cierpliwości zarówno fryzjera, jak i samej artystki. Zdaniem fryzjera, nie sztuką jest dekoloryzacja, lecz dekoloryzacja, która nie zniszczy i nie spali włosów.

Nowa fryzura, nowa ja

Łukasz Urbański zdradził nam pewną tajemnicę. Jak się okazuje, często nowa, zupełnie inna fryzura pań potrafi ożywić związek. Jak na zmianę zareagował mąż Rudej? Choć początkowo był lekko zdziwiony, zaakceptował nowy wizerunek ukochanej.

Sama artystka przyznała również, że w nowym kolorze czuje się wspaniale. Dodała jednak, że czeka ją wymiana garderoby, gdyż ulubione ubrania nie pasują do delikatnej fryzury. Co z charakterystycznym wizerunkiem scenicznym? Być może to mały pretekst do muzycznej zmiany? Ruda zdradziła, że do czasu, gdy koncerty zostały zawieszone, pozostanie blondynką . Co będzie dalej, los pokaże.

Gratulujemy odwagi, Rudej i Łukaszowi! Efekt jest po prostu "wow"! Zobaczcie:

Jak przebiegała metamorfoza Rudej? Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Dylemat Mariusza Jakubowskiego z "Top Model". Wybierze karierę w modelingu czy doktorat?

Magdalena Boczarska o upływającym czasie: "Mając skończone 40 lat, czuję się najbardziej kobieca i spełniona"

"Wyrzucił psa przez okno z 8. piętra". Dwie osoby z zarzutami

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości