Red Lips

  Red Lips

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Red Lips & Łobuzy z utworem "Mamo". Do tańca porwali całą naszą redakcję! :) Wcześniej w rozmowie z Anna Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, Ruda, Lazer i autorka poradników dla kobiet Anna Szlęzak zdradzili nam swój sposób na udany związek. Zobaczcie jak być ze sobą 24 h na dobę i ... nie zwariować! :)

  Zespół Red Lips przygotowuje się do pierwszego koncertu promującego nową płytę „Zmiana planu”. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Joanna Lazer powiedziała, gdzie odbędzie się ten koncert, dlaczego przestała śpiewać disco polo i jakiego artystę lubi słuchać.

  Ma guziki, cekiny, a nawet śnieg w proszku... wszystko, by ozdobić świąteczny, wełniany sweterek. Jest tylko jeden problem... Ruda Red Lips nie może znaleźć swojego swetra. Jak myślicie, gdzie go zapodziała?

  Wielu uważa, że kompromis to inaczej "złoty środek" i dlatego jest dobrze widziany w związku. Tymczasem definicja jest zupełnie inna. Jaka? O tym w Dzień Dobry TVN terapeuta par Piotr Mosak. Obok niego usiedli: Joanna i Łukasz Lazer z zespołu Red Lips. O co para najczęściej się kłóci?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Red Lips. Piosenka "Tu i teraz" jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Jak Wam się podoba?

  Ruda i Lazer z Red Lips wzięli ślub i to nie byle gdzie, bo... w Tajlandii. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, by opowiedzieli nam o tej uroczystości. Młodej parze życzymy wiele miłości i szczęścia.

  "Czarne i białe" to drugi singiel z debiutanckiej płyty Red Lips zatytułowanej "To co nam było". Właśnie ten utwór zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Co o nim myślicie?

  Na gali Eska Music Awards 2014 zdobyli Złotą Płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Szanta". Rytmiczny kawałek z mocniejszym brzmieniem - od razu wpada w ucho.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił rockowy zespół Red Lips z ich najnowszym singlem "Hej Joe". Jak Wam się podoba ten utwór?

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorki: Nataszę Urbańską i Emilię Stachurską, a także wokalistkę zespołu Red Lips Joannę Czarnecką. Co wspólnego mają te trzy panie? Otóż wszystkie rozpoczęły karierę w młodym wieku. Jak wpłynęło to na ich życie? Z czego musiały zrezygnować i czy dla nich praca w show-biznesie była wtedy tylko zabawą? Udało nam się także, tuż przed premierą, zdobyć fragment najnowszego teledysku Nataszy Urbańskiej. Jak Wam się podoba?

  Zespół "Red Lips" nie zwalnia tempa, po wakacyjnym sukcesie hitu "To co nam było" teraz czas na "Zanim odejdziesz"! Podobało się Wam? O płytę i plany na najbliższe miesiące "Rudą" czyli Joannę Czarnecką, wokalistkę zespołu zapytał Bartosz Węglarczyk, a o co pytaliście ja na czacie?