Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują nowy dom. Jego wielkość robi wrażenie

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stawiają nowy dom. Z filmiku, który umieścili na swoim kanale na YouTube, wynika, że będzie on przestronny, ale jego budowa niesie ze sobą wiele problemów.

W czasie pandemii koronawirusa Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska założyli kanał "Dowbory Be Happy", na którym odnoszą się do bieżących wydarzeń oraz ujawniają szczegóły z prywatnego życia. W najnowszym odcinku postanowili zdradzić swoim fanom, jak będzie wyglądał ich nowy dom.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują dom

Na razie dom małżeństwa Dowborów jest jeszcze w surowym stanie, brakuje w nim oświetlenia, a ściany nie są jeszcze otynkowane i, jak przyznał Maciek, przeprowadzka do niego szybko nie nastąpi. - Choć temat budowy jest już od połowy lipca, to nie mieszkamy i długo jeszcze nie będziemy tu mieszkali. Istnieje szansa, że Boże Narodzenie 2021 spędzimy w nowym domu, aczkolwiek tylko szansa - przyznał prezenter.

Nowy dom Dowborów

W domu będzie dwustanowiskowy garaż, o który Maciek "stoczył heroiczny bój, ocierający się o granice spania przez najbliższe pół roku w oddzielnym łóżku". Jak powiedział, chce w nim postawić stare porsche, o którym marzy od dawna. Natomiast zdaniem Małgosi, jej mąż nie walczył o to miejsca, aby schować w nim samochód, ale "swoje liczne graty".

Jedno z pomieszczeń małżeństwo Dowborów chce przeznaczyć na studio nagrań.

Będziemy w nim nagrywać "Domówki" i inne programy. Taki jest plan

- powiedział Maciej.

W domu znajdzie się również garderoba, o której zawsze marzyła Asia. - Mam dużo ciuchów - zdradziła aktorka.

Para wyjawiła także, że we wnętrzach należy się spodziewać nowoczesnych i eklektycznych rozwiązań. Natomiast architekta współpracująca z Dowborami dodała, że będą one "bardzo współczesne z pewnymi powrotami do przeszłości, ale też wybiegające mocno do przodu".

Joanna Koroniewska o popularności "Domówki u Dowborów": To, co robimy w internecie jest tylko i wyłącznie nasze:

>>> Zobacz także:

Maciej Dowbor o początkach związku z Joanną Koroniewską: "Powiedziałem, że z tą wieśniarą to ja nie chcę"

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa. „Misty Mountain Hop”

Edyta Pazura ciągle walczy z depresją. "Czułam, jak ziemia osuwa mi się spod nóg"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości