Gwiazdy

Izabela Janachowska świętuje 7. rocznicę ślubu. "Mój mąż jest obietnicą, że będę miała przyjaciela na zawsze"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Izabela Janachowska z okazji 7. rocznicy ślubu zamieściła poruszające wpisy w mediach społecznościowych oraz zdjęcia z romantycznej sesji z mężem. Jak wspomina ten wielki dzień? Gdzie w tym roku będą celebrować swoje święto?

Izabela Janachowska od 7 lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego, a owocem ich miłości jest syn Christopher. Z okazji obchodów "wełnianej rocznicy" prezenterka zamieściła na swoim blogu i Instagramie wyjątkowe posty.

Izabela Janachowska świętuje "wełnianą rocznicę"

Ekspertka ślubna na blogu powróciła wspomnieniami do uroczystości, która odbyła się w Iławie.

- Siedem lat temu o tej porze rozpoczynały się właśnie ostatnie przygotowania do najważniejszego dnia w moim, naszym życiu. Na sali dopracowywane były dekoracje, goście powoli zjeżdżali do hotelu, a do mojego apartamentu przyjechało śniadanie, którego oczywiście... nie ruszyłam. Z każdą chwilą przygotowania nabierały coraz większego tempa: fryzjer, wizażysta, beauty team dla moich druhen... To był naprawdę szalony czas (...) Prawie wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam – nawet mój mąż pomylił się w trakcie składania przysięgi, więc przy okazji zadbał o nasze małżeńskie szczęście – napisała.

Przy okazji wyznała też, że rocznicę co roku celebrują w wyjątkowy sposób: obiad w gronie najbliższych, wycieczka do Włoch czy na Mauritius. A gdzie spędzą tegoroczną?

- Wełna to zdecydowanie materiał wytrzymały i dający ciepło i zapewniający komfort, a w dodatku naturalny – to fantastyczna metafora małżeństwa z bądź co bądź, coraz bardziej imponującym stażem? My w tym roku świętujemy w Marbelli – czym zaskoczy mnie mój mąż tym razem? zastanawia się Izabela Janachowska.

Romantyczna sesja z mężem

Na tym nie koniec romantyzmu. Z okazji święta nie mogło bowiem zabraknąć sesji zdjęciowej, którą ekspertka ślubna pochwaliła się na instagramowym profilu. Zamieściła serię fotografii, do których pozuje w objęciach ukochanego. Napisała też słów kilka o swoim ukochanym Krzysztofie Jabłońskim.

Mój mąż mnie rozśmiesza. Ociera moje łzy. Przytula mnie mocno. Obserwuje moje sukcesy. Widział moje porażki. Daje mi siłę. Mój mąż jest obietnicą, że będę miała przyjaciela na zawsze

- czytamy.

Pod postem posypały się liczne gratulacje. Internauci są pod wrażeniem ich miłości. "Cudowni!", "Dużo miłości i radości dla Was", "Widząc, że jesteście szczęśliwi, życzę wam wszystkiego najlepszego" - brzmią komentarze.

My również dołączymy się do życzeń!

Zobacz także:

Andrzej Piaseczny o teledysku i miłości bez granic. "Zobaczycie moje wzruszenie w kluczowym momencie"

Czy Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkają ze sobą? "Mieliśmy bardzo trudne chwile"

Anna Dereszowska jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka rozczula. "Trójka…. To jest przygoda"

Zobacz wideo: Z wizytą u Izabeli Janachowskiej. „Lubię dbać o dom od strony estetycznej”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości