Gwiazdy

Iga Świątek komentuje memy z Lewandowskim. "Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
kz/łup/tvn24,
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
eurosport.tvn24.pl
Newsy ze świata show-biznesu

W tym sezonie Iga Świątek dostarczyła miłośnikom tenisa niepowtarzalnych emocji. Zdaniem wielu osób, jej liczne sukcesy mogą stanowić podstawę do sięgnięcia po tytuł najlepszego polskiego sportowca. W sieci pojawiły się nawet memy dotyczące jej rywalizacji z Robertem Lewandowskim. - Mnie też one śmieszą - zapewniła zwyciężczyni wielkoszlemowych turniejów French Open i US Open.

Iga Świątek o sportowych sukcesach

Iga Świątek nieraz udowodniła, że na korcie nie ma sobie równych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy polska zawodniczka odniosła zwycięstwo w siedmiu turniejach, w tym także wielkoszlemowych French Open i US Open. Co więcej, stała się liderką światowego rankingu.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

- Ciężko na to pracowałam i to jest ogromnie satysfakcjonujące, że dominuję w tym sezonie, choćby liczbą punktów rankingowych (...). Staram się doceniać to, w jakiej pozycji jestem teraz, ale nie przyzwyczajam się do tego, bo w sporcie cały czas trzeba być czujnym. Moment nieuwagi sprawi, że zostanie się w tyle. W przyszłość staram się patrzeć przez pryzmat nowych celów i zadań - zapewniła uznana tenisistka podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Iga Świątek o relacji z tatą

Iga Świątek opowiedziała także o relacji łączącej ją z tatą. - Jeśli chodzi o tatę, to on jest powodem, dla którego gram w tenisach. To on był osobą, która w najtrudniejszych momentach motywowała mnie do tego, żeby iść na trening i pokazywała perspektywę bardziej dorosłej osoby - wyjaśniła tenisistka.

Iga Świątek o memach z Lewandowskim

Konferencja zorganizowana przez jednego ze sponsorów Igi Świątek była idealną okazją do rozmowy o dotychczasowych osiągnięciach tenisistki, przygotowaniach do turniejów, ale i słynnych memach ze sportsmenką i Robertem Lewandowskim w roli głównej. Z uwagi na liczne sukcesy, 21-letnia raszynianka z powodzeniem mogłaby sięgnąć po tytuł najlepszego sportowca roku w Polsce, a tym samym przyćmić nieco zasługi uznanego piłkarza. Właśnie dlatego internauci regularnie zamieszczają w sieci zabawne posty dotyczące rywalizacji o ważne wyróżnienie.

- Jeśli chodzi o memy, to mnie też one śmieszą. Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi, ale nie wysyłamy ich sobie. Jeszcze nie jesteśmy na tym etapie - przyznała liderka światowego rankingu.

- Show-biznes to jest duża część kariery sportowej. Iga jak niewiele osób w tej branży, radzi sobie świetnie. Ma dużo dystansu do rzeczywistości, która ją otacza, a to jest bardzo ważne w świecie szeroko pojętej obecności medialnej potrzebne - podsumowuje w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:kz/łup/tvn24, Magdalena Brzezińska

Źródło: eurosport.tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości