Gwiazdy

Czy Grzesiek i Hania z "Hotelu Paradise" mogliby zostać parą? "Świetnie się uzupełniamy"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Z kim Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" ma najlepszy kontakt?
Z kim Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" ma najlepszy kontakt?
wideo 2/7

Po zakończeniu 6. edycji "Hotelu Paradise" życie zweryfikowało wiele relacji nawiązanych w programie. Związek Magdy i Grześka nie przetrwał próby czasu, ale za to uczestnik zbliżył się do Hani. Łączy ich przyjaźń czy może coś więcej? Finalista show wyznał prawdę w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

Grzesiek z "Hotelu Paradise 6" o relacji z Hanią

Grzesiek miał nadzieję, że po opuszczeniu "Hotelu Paradise" wciąż będzie blisko Magdy. Niestety, ich romantyczna relacja zakończyła się tuż po powrocie do Polski. Mimo to uczestnik nie zraził się do relacji damsko-męskich i jest gotowy na nową miłość. W mediach społecznościowych często pokazuje się z Hanią - spędzają razem czas, ćwiczą na siłowni i imprezują. Czy jest między nimi coś więcej niż przyjaźń?

- Po całym programie mogę powiedzieć, że z większością uczestników mam tak naprawdę bardzo dobry kontakt. Ale najlepszy mam przede wszystkim z Hanią. Nazywam ją taką młodszą siostrzyczką. Staram się jej doradzać w wielu kwestiach i pomagać, ale też czuję to wsparcie z jej strony. Niejednokrotnie było tak, że ona mnie wspierała mentalnie, czy ja ją w naszych trudnych momentach, w sytuacjach życiowych - powiedział finalista "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 6" - Grzesiek i Hania

Grzesiek ceni sobie znajomość z Hanią, jednak nie sądzi, że mogliby w przyszłości być razem.

- Hania ma strasznie specyficzny lifestyle i sposób bycia. Ten lifestyle trzeba zrozumieć, a nie każdy to rozumie. Ja na przykład jestem megawyluzowaną osobą i mamy podobne poczucie humoru, tylko że jestem trochę bardziej pozytywnie nastawiony do życia. My się świetnie uzupełniamy, ale relacji z tego by nie było. Rozumiemy się jak brat i siostra - podkreślił.

Z kim uczestnik nie utrzymuje już kontaktu po programie?

- Są osoby, których nie chcę widzieć na oczy. (...) Mogę powiedzieć tylko tyle, że te osoby przyczyniły się do tego, że wyszło jak wyszło w mojej relacji z Magdą. Te osoby powinny wiedzieć, o kogo chodzi - stwierdził.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości