Gwiazdy

"Mam Talent!": Poznaliśmy zwycięzcę 14. edycji: "Jest niesamowity"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Finaliści

Za nami wielki finał 14. edycji "Mam Talent!". Kto zdobył największą sympatię widzów i wygrał czek na 300 tysięcy złotych? Poznajcie zwycięzcę show.

"Mam Talent!" - finaliści 14. edycji

W finale 14. edycji programu "Mam Talent!" o główną nagrodę walczyli:

  • Waldek Kukurowski,
  • Jadwiga Krowiak i Sara Kreis,
  • Miłosz Bachonko,
  • Laura Florentyna Dziąba,
  • Sztuka Ciała,
  • Martyna Stawowy,
  • Daria Umańska,
  • Paula Biskup,
  • Paweł Haczkur,
  • Vanessa Power Kujawiak.

"Mam Talent!"

Poznajmy pierwszych finalistów „Mam Talent”
Poznajmy pierwszych finalistów „Mam Talent” Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Do finałowej trójki dostali się Paweł Haczkur, Martyna Stawowy i Miłosz Bachonko. Ich występy zachwyciły publiczność w studiu oraz jurorów: Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta.

"Mam Talent!". Kto został zwycięzcą 14. edycji?

Trzecie miejsce zajęła tancerka Martyna Stawowy, a drugie - Paweł Haczkur, który tańczy pole dance. Natomiast zwycięzcą 14. edycji "Mam Talent!" został akordeonista Miłosz Bachonko. To w jego ręce powędrował czek na 300 tysięcy złotych.

Występy chłopca od początku programu były doceniane. - Nie mam żadnych słów poza poczuciem bardzo ważnej chwili, że mam do czynienia z tak zdolnym człowiekiem. Myślę, że świat ci tego nie daruje. Świat będzie chciał ciebie, twoich kompozycji, jesteś genialnym chłopakiem - mówiła jurorka Agnieszka Chylińska.

Po ogłoszeniu wyników widzowie "Mam Talent!" pogratulowali zwycięzcy. "Mój typ odkąd go ujrzałam. Brawo wielki talent!", "W pełni zasłużona wygrana. Chłopak o niesamowitym talencie, a w dodatku o pięknej skromności", "Najszczersze gratulacje Miłoszu! Wykorzystaj te życiowe szanse ambitnie", "Jest niesamowity" - czytamy w komentarzach.

Miłosz Bachonko - kim jest zwycięzca 14. edycji "Mam Talent!"?

Miłosz Bachonko od 5. roku życia gra na akordeonie. Swoje pierwsze kompozycje zaczął tworzyć już w wieku 6 lat. W 2019 roku wziął udział w Konkursie Młodych Kompozytorów w ramach XXIII Forum Sztuki Współczesnej im. Witolda Lutosławskiego w Filharmonii Lubelskiej, gdzie jego "Suita na akordeon" zdobyła drugie miejsce. Był tam jedynym 9-latkiem. Pozostali uczestnicy mieli powyżej 17 lat.

Jak czytamy na stronie programu, 12-latek ma na swoim koncie ponad 60 koncertów krajowych i zagranicznych. Z tatą często muzykują, a nawet muzycznie rywalizują. Na co dzień młodzieniec uczęszcza do Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie.

Poznaliśmy finalistów „Mam Talent!”
Poznaliśmy finalistów „Mam Talent!” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości