akordeonista

  akordeonista

  W 2017 roku ukazał się nowy album Marcina Wyrostka - "POLACC". Na scenie Dzień Dobry TVN muzyk wykonał utwór pochodzący z tej właśnie płyty, zatytułowany "Mazurcyjek".

  Dziesiątą edycję Mam Talent zwyciężył 15-letni akordeonista Lukas Gogol. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o wczorajszym finale programu i świętowaniu zwycięstwa. Co czuł, kiedy ogłaszano wynik? Co sobie kupi za wygraną? Głosowałby na siebie we wczorajszym finale? Ile osób przyjechało do niego na finał? Lukasowi gratulujemy zwycięstwa!

  "To jest wirtuozeria" - tak o grze na akordeonie Lukasa Gogola powiedział w "Mam Talent!" Agustin Egurrola. Jak chłopak trafił do programu? Co sprawiło, ze zaczął grać na akordeonie zamiast na fortepianie? Czy wiąże przyszłość z muzyką? Jego idolem jest Marcin Wyrostek, z którym spotkał się kilkukrotnie. Co o Lukasie mówi zwycięzca 2. edycji "Mam Talent!"?

  Kolejnymi finalistami 10. edycji Mam talent zostali: formacja tańca nowoczesnego LUZIK 1 i akordeonista Lukas Gogol. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby podzielili się z nami swoimi wrażeniami z wczorajszego półfinału. Jak uczcili swój sukces? Kto ich zgłosił do programu? Ile ćwiczyli przed występem? Dlaczego Lucas zajął się grą na akordeonie?

  Gość Dzień Dobry TVN Miłosz Caban to utalentowany piętnastoletni akordeonista z Częstochowy. Dlaczego wybrał właśnie ten instrument? Od ilu lat uczy się na nim grać? Jak techniczne umiejętności Miłosza ocenił jego idol i zwycięzca 2. edycji programu Mam talent Marcin Wyrostek?

  Claudio Capéo to obiecujący muzyk z Francji, obdarzony lekko ochrypłym głosem. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór „Un homme debout", który pochodzi z debiutanckiego albumu artysty.

  Marcin Wyrostek to zwycięzca drugiej edycji "Mam Talent". Od tego czasu jego kariera nabrała znaczącego tempa. Ostatnia płyta muzyka pokryła się złotem. Co robił w Katarze? Jak jego twórczość została tam odebrana? Co mu się w Katarze spodobało? O swojej przygodzie i planach na przyszłość Marcin opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Naszym i Państwa gościem był dziś Marcin Wyrostek - akordeonista, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów i zwycięzca drugiej edycji programu "Mam talent". Szczęśliwy człowiek, który kiedyś nie spodziewał się sukcesów, jakie dziś osiąga. Jak zmieniło się życie muzyka po udziale w talent-show? Czy "mały Wyrostek" pójdzie w ślady taty? Z muzykiem mogliście porozmawiać na czacie. Przegapiliście okazję? Zobaczcie relację z czatu!