Gwiazdy

Jak zmienił się styl gwiazd w czasie pandemii? "Moda jest ważnym elementem naszego życia"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Gwiazdy na galowo, czy sportowo?

Pandemia wpłynęła na styl życia wszystkich ludzi, także gwiazd. Niektóre z nich znacznie zmieniły w tym czasie swój sposób ubierania się. Co teraz najczęściej noszą? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały Grażyna Wolszczak, Dorota Williams, Ewa Gawryluk, Agnieszka Więdłocha i Lidia Popiel.

Miłość do dresów i szpilek

Na początku pandemii ludzie przykładali wagę do swojego wyglądu, jednak z biegiem czasu większość zaczęła bardziej cenić wygodę i pokochała dresy, które rządziły jako podstawowy zestaw nie tylko w zaciszu czterech ścian, ale także na ulicach. Przyznała to Grażyna Wolszczak, która w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradziła: "Jak wszyscy, w dresach się czuję najlepiej. (...) Mam w nosie szpilki".

Miłośniczką dresów jako stylizacji na co dzień została także Ewa Gawryluk. Ona jednak na wielkie wyjścia z przyjemnością wybiera buty na wysokim obcasie i stara się bardziej o siebie zadbać. Sprawdza także detale swojego looku, by plotkarskie portale nie miały się do czego przyczepić. Tak jak ona, miłośniczką kobiecego obuwia jest również Lidia Popiel.

- Przez ten czas kupiłam sobie kilka nowych par szpilek. Czasami je zakładam w domu, bo dlaczego nie? Uwielbiam szpilki. To dla przyjemności, ja nie muszę iść do ludzi w szpilkach - powiedziała Lidia Popiel.

Pozytywny wpływ pandemii na modę

Pandemia koronawirusa wiele osób zmusiła także do myślenia i zmiany swojego podejścia do mody. Agnieszka Więdłocha przyznała, że choć liczba dresów w jej szafie się powiększyła, a sukienek pomniejszyła z powodu braku wyjść, to aktorka zaczęła przywiązywać wagę do jakości ubrań. Nie kupuje takich elementów garderoby, które miałaby wyrzucić w następnym sezonie. Dorota Williams z kolei całkowicie zrezygnowała z kupowania.

- Zrezygnowałam z kupowania, mimo że kocham modę i uważam, że moda jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Natomiast zapominamy o tym, jak bardzo moda jest szkodliwa dla naszej planety. To też nie znaczy, żebyśmy się kompletnie tego pozbywali. Ja uważam, że powinniśmy to jakoś zbalansować, zrównoważyć - stwierdziła Dorota Williams.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości