Gwiazdy

Gabriela Muskała na lekcji latania. "Myślałam, że stracę przytomność"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gabriela Muskała postanowiła przełamać swoje lęki. Aktorka w towarzystwie reporterki Dzień Dobry TVN, Kingi Burzyńskiej, udała się na lekcję latania w tunelu aerodynamicznym. - Miałam sny, że latałam i mogłam wszystko, czego nie mogłam w życiu - zdradziła nam gwiazda.

Gabriela Muskała i jej "odlotowa" rola

Gabriela Muskała wciela się w postać Gabi w nowym serialu TVN "Królestwo kobiet", w którym gra jedną z głównych ról . To historia czterech kobiet, które łączy przewrotny los. Przez śmierć pewnego mężczyzny wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Choć za sobą nie przepadają i wszystko je dzieli, zaczynają ze sobą współpracować.

- Ona ma odloty różne, również z nadużywaniem różnych substancji . Mi ta postać się z lataniem kojarzy i z odlotem właściwie - powiedziała aktorka w reportażu Kingi Burzyńskiej dla Dzień Dobry TVN.

To właśnie w nawiązaniu do bohaterki Gabrieli Muskały nasza reporterka postanowiła zapewnić jej prawdziwy "odlot".

Czego boi się Gabriela Muskała?

Aktorka w rozmowie z Kinga Burzyńską wyznała, że od zawsze miała lęk wysokości. Poczucie wolności dawały jej sny, w których śniła, że lata.

- Mam ogromny lęk wysokości. I nigdy - tak mi się wydawało przynajmniej - nie zdecydowałabym się na skok spadochronem, ale teraz może bym się przełamała. We śnie często latałam i tam nie wiązało się to z żadnym strachem. To uczucie było tak cudowne, że kładąc się do łóżka, marzę, żeby latać. Latanie kojarzy mi się z wolnością. Kiedy zdawałam do szkoły, ciągle się nie mogłam do tej szkoły teatralnej się dostać, byłam odrzucana, a walczyłam o to, to miałam sny, że latałam i mogłam wszystko, czego nie mogłam w życiu - zdradziła aktorka w Dzień Dobry TVN.

Jak się okazało, to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda miała do czynienia z tunelem aerodynamicznym. Pierwszy raz szybowała w powietrzu, kiedy bliscy sprezentowali jej lekcję latania na urodziny.

- Pamiętam pierwszy moment, kiedy weszłam do tunelu i okazało się, że było tak jak we śnie. Że w ogóle nie ma się czego bać. Wszystkie lęki, jakie mamy nie biorą się z tego, że czegoś doświadczyliśmy i się tego boimy, ale właśnie nie doświadczyliśmy i się boimy, bo wszystkie lęki są w głowie - opowiedziała nam Gabriela Muskała.

- Miałam wrażenie, że stracę przytomność, ale to było cudowne uczucie. To uzależnia - podsumowała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Kinga Burzyńska

Pozostałe wiadomości