Gwiazdy

Ewa Minge zaszalała z kolorem. W takich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy. "W modzie szukam swojego DNA"

Gwiazdy

Ewa Minge

Ewa Minge znowu poszła na całość. Projektantka mody znana jest ze swoim szalonych kreacji i wymyślnych stylizacji. Gwiazda co rusz udowadnia, że nie kończą się jej pomysły na siebie. Tym razem możemy podziwiać ją w długich włosach o zupełnie nowym kolorze.

Ewa Minge zmieniła fryzurę

Gwiazda co rusz eksperymentuje z wizerunkiem, co każdorazowo przykuwa uwagę mediów i fanów. Ewa Minge od lat uchodzi za kameleona polskiego show-biznesu. Trudno przyzwyczaić się do jej wyglądu, bo po chwili znowu możemy jej nie poznać. Nie inaczej jest i tym razem. Ewa w kolorowej stylizacji zaprezentowała nie tylko ciekawy sposób na wiosenną stylizację, ale także pokazała, jaki teraz nosi kolor włosów. Dodatkowo gwiazda powiedziała kilka słów o swoim stylu, o którym napisała tak:

- Jednej rzeczy pandemia we mnie nie zmieniła, stylu ubioru . Nigdy nie przepadałam za wymuszonymi stylizacjami w codziennym życiu, bo ciuchy są po to, by cieszyć, a nie zniewalać. Ubiory w formie dresu były od wielu lat obecne w moich kolekcjach i zawsze miałam na uwadze, aby nie były one odwzorowaniem popularnej bluzy dresowej, która w poszczególnych kolekcjach, różnych marek, różniła się jedynie napisem lub kolorem i szerokością sznurka - czytamy.

- W modzie szukam swojego DNA i nie musi ono wszystkim się podobać . Na tym polega m.in. moda, że przez swoją wyraźną tożsamość danego domu mody, jest zarezerwowana dla grupy jego "wyznawców" - podsumowała Minge.

Fani entuzjastycznie zareagowali na Ewę Minge w takim wydaniu.

- Piękny płaszcz, piękny dres i piękna modelka - napisała jedna z internautek.

- Kochamy panią za styl! - dodał inna.

Ewa Minge - kariera

Projektantka ma na swoim koncie udział w największych międzynarodowych modowych wydarzeniach, a w tym pokazy w Berlinie, Mediolanie, Moskwie, Wiedniu, Barcelonie, Madrycie, Genewie, Rzymie czy Montrealu, a także w trakcie tygodnia mody w Paryżu i Nowym Jorku.

Ewa Minge modą i luksusowym wzornictwem zajmuje się od 1994 r. Jest autorką linii ubrań "Eva Minge", która obejmuje kolekcje sportowe, biznesowe, koktajlowe i wieczorowe oraz haute couture. W kreacjach projektantki prezentowały się takie osobowości medialne jak Kelly Rowland, Cheryl Cole, Paris Hilton, La Toya Jackson, Ivana Trump czy Adriana Karembeu.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Nowa pasja Ewy Minge. "Nie potrafię malować zawsze w tym samym stylu. To mi się nudzi"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości