Gwiazdy

Ewa Chodakowska świętuje urodziny męża. Fanka: "Taka miłość zdarza się rzadko"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Lefteris Kavoukis, mąż Ewy Chodakowskiej, świętuje urodziny. Z tej okazji trenerka opublikowała szereg fotografii z ukochanym. Zdradziła też, czego sobie i jemu życzy.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Od lat robi zawrotną karierę. We wszystkich działaniach wspiera ją mąż - Lefteris Kavoukis, którego zdrobniale nazywa "Lelkiem". Z okazji jego urodzin postanowiła zamieścić wyjątkowy post w mediach społecznościowych.

Mąż Ewy Chodakowskiej świętuje urodziny

Tak dużo czułości na Facebooku Ewy Chodakowskiej jeszcze nie było. Trenerka bowiem zamieściła szereg zdjęć z mężem – na jednym się przytulają, na drugim całują – w usta, czoło, a na trzecim wygłupiają. Do kadrów przepełnionych miłością dodała też opis, z którego dowiadujemy się czego życzy mężowi:

Parę lat temu dziennikarz zapytał mojego męża, jaki jest nasz NAJWIĘKSZY SUKCES? Lelo bez mrugnięcia okiem odpowiedział: To ze wciąż jesteśmy razem, to, że jesteśmy w sobie szalenie zakochani.. i to ze każdego dnia, powtarzamy sobie, jak wielkie mamy, że mamy siebie. Życzę nam obojgu, żeby ta szczera odpowiedz, nie miała terminu przydatności

- podkreśliła. Przy okazji poprosiła też fanów, by razem z nią celebrowali urodziny męża:

- Urodziny PUZLA. Zostaw lajka i urodzinowe życzenia w komentarzu dla Lelka – napisała. Długo nie trzeba było czekać, a fani przystali na jej prośbę. Pojawiło się 1000 komentarzy i ponad 9 tys. "lajków".

"Taka miłość w dzisiejszych czasach zdarza się rzadko. Życzę, aby trwała do końca waszych dni", "Uwielbiam Was i takie obrazki z Waszym udziałem", "Życzę zawsze tak pozytywnej energii" – komentują fani. My również dołączamy się do tych życzeń!

URODZINY PUZLA ? ZOSTAW LAJKA i urodzinowe życzenia w komentarzu dla Lelka ??? Pare lat temu dziennikarz zapytał mojego...

Opublikowany przez Ewę Chodakowską Sobota, 17 kwietnia 2021

Lefteris Kavoukis – kim jest?

Mąż Ewy Chodakowskiej pochodzi z Grecji, gdzie rozpoczął swoją karierę jako trener personalny. To właśnie tam Ewa Chodakowska poznała swojego ukochanego. Para najpierw wzięła ślub cywilny w Sanoku, a później stanęła na kobiercu w warszawskim klasztorze św. Józefa. Razem pracują jako trenerzy.

Więcej na temat ich związku w wideo: Ewa Chodakowska z mężem: Nie mamy cichych dni

Zobacz także:

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski o miłość z "Big Brothera". "Nie była typem kobiety, w którym gustuję"

Andrzej Sołtysik spotkał się z żoną po długiej rozłące. Patrycja: "Wreszcie nasz dom jest pełny"

Marta Wierzbicka ćwiczy jogę. Fanka zwróciła uwagę na drobny szczegół

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości