Gwiazdy

Edyta Pazura otrzymała "komplement roku" i jest nim zachwycona: "Czy może być piękniej?"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Pazura usłyszała komplement, który zrobił na niej duże wrażenie. O tym fakcie postanowiła poinformować za pomocą Instagrama swoich fanów. - Myślę, że "zdobyłaś" nas właśnie, swoją naturalnością – komentują pod postem.

Żona Cezarego Pazury od lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których dzieli się pocztówkami z wakacji oraz zdjęciami dokumentującymi jej życie rodzinne czy romantyczne chwile z mężem. Zazwyczaj dołącza do nich też zabawny opis. To właśnie swoją naturalnością i autentycznością urzekła internatów, a dowodem na to jest jej ostatni post.

Edyta Pazura o komplemencie, który otrzymała

Edyta Pazura opublikowała wymowne zdjęcie, do którego pozuje ze złożonymi rękoma i szerokim uśmiechem. Pod nim napisała: - Wtedy ona rzekła do mnie: 'Wygląda Pani identico jak na Instagramie'. No czy może być piękniej? Powinny być jakieś nagrody w kategorii "komplement roku" czy coś takiego.

Rzeczywistość vs. Instagram

W powszechnej opinii funkcjonuje powiedzenie "rzeczywistość vs. Instagram", a wiele internatów ma z tym problem, że część publikowanych zdjęć jest wyidealizowana, poddana obróbce w Photoshopie czy odbiegająca od prawdy. Dlatego coraz więcej osób docenia posty, zwłaszcza osób ze świata show-biznesu, które są prawdziwe. I jak widać do tego grona zalicza się Edyta Pazura.

"Myślę, że 'zdobyłaś' nas właśnie, swoją naturalnością, mądrością i wsparciem. Również tym, że nawet jeśli się różnimy w jakimś temacie, Ty potrafisz uszanować odmienne zdanie! No i ta normalność w pokazywaniu, że matka też człowiek", "No w końcu. Piękna młoda kobieta z naturalnymi brwiami', "I taka prawda chwyta za serce".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości