Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcia syna. Fani zgadują, do kogo jest podobny

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od ponad miesiąca spełniają się w roli świeżo upieczonych rodziców. Aktorka właśnie zaczęła zastanawiać się, do kogo bardziej podobny jest ich syn, Milan. Opinie fanów nie są jednoznaczne.

Agnieszka Włodarczyk w roli mamy

Agnieszka Włodarczyk zaczęła swoją przygodę z aktorstwem, gdy miała 14 lat. Zagrała wtedy w kulowym już musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. Jednak największą popularność zdobyła rolą tytułowej "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego. Ostatnimi czasy uwagę mediów głównie przykuwało jej życie prywatne.

Od 2020 roku Agnieszka związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Zakochani niedawno przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Milana. Szczęśliwa mama opublikowała wówczas na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia malucha i zdradziła, że chłopiec przyszedł na świat 7 lipca o godz. 8:52. Poród odbył się w 39. tygodniu ciąży.

Syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy na bieżąco dzieliła się z fanami wyjątkowymi momentami w trakcie oczekiwania na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Kiedy nadszedł ten szczęśliwy dzień, gwiazda chętnie pokazuje, jak mały Milan dorasta.

Gwiazda i jej partner zasugerowali się opiniami fanów, jakoby byli do siebie podobni. Teraz zastanawiają się, kogo z ich dwójki bardziej przypomina Milan.

- No i kto tu rozkmini, do kogo podobny jest nasz syn , skoro my jesteśmy podobni do siebie? Bo tak przynajmniej mówi większość z Was - czytamy we wpisie.

Fani chętnie komentowali ten wpis: "Nie wiem do kogo, ale jest słodki ", "Do Taty ", "Podobno najlepsze pary tworzą ludzie podobni do siebie. A wasz syn jest po prostu wyjątkowy, bo jest sobą ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Agnieszka Włodarczyk o przyjaźni z fanką

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości