Basia Kurdej-Szatan opala się na łódce w zaawansowanej ciąży. "Jaki to komfort, kiedy nie trzeba wciągać brzucha do zdjęcia"

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, już lada moment ponownie zostaną rodzicami. Przyszli rodzice wykorzystują ostatnie chwile przed porodem i cieszą się urokami lata. Para postanowiła wykorzystać piękną wakacyjną pogodę i wybrać się nad jezioro, gdzie cieszyła się słońcem i malowniczym krajobrazem.

Przyszła mama na wakacjach

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, które w tym roku czekają na narodziny dziecka. Aktorka i jej mąż z niecierpliwością oczekują narodzin syna. Gwiazda chętnie dzieli się ciążowymi fotografiami. Tym razem opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze wspólnego wypadu nad jezioro. Podczas gdy Rafał sterował łódką, Basia mogła w spokoju zażywać kąpieli słonecznych.

Uroki lata ? no bosko jest ! Mam nadzieję, że zaraz tu nie urodzę :P

– napisała Basia.

Reakcje fanów Basi Kurdej-Szatan

Post aktorki wzbudził zachwyt wśród jej wielbicieli. Pod zdjęciem pojawiła się masa komplementów, życzeń i słów uznania dla urody przyszłej mamy.

Bacha pieknie wygladasz?

Wooooohow?! Cudowna❤️?

Wyglądasz bosko ????

- czytamy w komentarzach.

Baby boom wśród gwiazd

W polskim show-biznesie trwa prawdziwe baby boom. Basia Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, które aktualnie oczekują na narodziny swojego dziecka. Mamami w tym roku zostaną również m.in. Katy Perry, Lara Gessler czy Sara Chmiel. Maleństwa na świecie powitały już w kolei Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja Hyży, Agnieszka Radwańska, Ola Żebrowska i Sophie Turner.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się dziełem córki. Malowidło powstało w nietypowym miejscu

Basia Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Aktorka czeka na narodziny syna. „To co, mały... pykniemy ten porodzik raz-dwa?

Mąż Basi Kurdej-Szatan o życiu w cieniu żony: "Jestem facetem bez kompleksów"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości