Gwiazdy

Z kim Artur Barciś i Cezary Żak poprowadziliby Dzień Dobry TVN? "Kocham ją"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Arturem Barcisiem i Cezarym Żakiem

Krótka Piłka to cykl Mateusza Hładkiego, w którym znanym i lubianym osobom serwuje serię pytań. Tym razem pod ostrzałem naszego dziennikarza znaleźli się aktorzy Artur Barciś i Cezary Żak. Jak wygląda ich współpraca? Za co się cenią? Który z nich woli grzybową od barszczu czerwonego na wigilijnym stole?

Artur Barciś i Cezary Żak

Trudno wyobrazić sobie polską scenę bez tego duetu. Charyzma, talent i nieprzeciętny dowcip przyniosły im sympatię publiczności i uznanie krytyki. Mateusz Hładki spotkał ich na jednej z ostatnich prób tuż przed planowaną premierą "Słonecznych chłopców", wyreżyserowanych przez Marcina Hycnara w warszawskim Och! Teatrze. Oczywiście nie mogło zabraknąć pytań o spektakl.

- To specyficzna scena, ponieważ widownia jest po dwóch stronach - wyjaśnia Artur Barciś. - Kiedy gramy, musimy, brzydko mówiąc, obsłużyć jedną i drugą stronę – dodaje.

Cezary Żak z humorem doprecyzował, do kogo należą poszczególne kierunki.

- Bardzo się cieszę, bo Krystyna Janda jak wymyśliła ten teatr, to wiedziała, że my kiedyś razem zagramy – mówi aktor. – Artur obsługuje lewą stronę, a ja prawą. A potem się zmieniamy - żartuje.

Niezrównany duet zdradził, co robi, by zrelaksować się po wspólnej pracy.

- Zapominam, że byłem z nim przed chwilą w interakcji, żeby nie chorować psychicznie – nie spuszcza z tonu Cezary Żak. - Idę do ogrodu lub jakiejś wody. Jeśli jestem na Mazurach, to idę do jeziora.

- Ja tego nie zapominam, bo tego nie da się zapomnieć. Żeby odpocząć od niego, włączam sobie mecz - wtórował Artur Barciś

Dzień Dobry TVN - Co było w programie 7 grudnia 2021 r.?

Dzieci przeszły COVID-19 i dostały udaru
Dzieci przeszły COVID-19 i dostały udaruDzień Dobry TVN
wideo 2/23

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Co łączy Artura Barcisia i Cezarego Żaka z Dzień Dobry TVN? Oczywiście fakt, że aktorzy - podobnie jak nasi prowadzący - występują w duecie. W związku z tym pytanie o ulubioną parę prowadzących było - cytując klasyka - oczywistą oczywistością. Z kim chcieliby poprowadzić program?

- Z Marcinem Prokopem, bo będę trochę wyższy wtedy - odpowiada zdecydowanie Artur Barciś. - Stanę wyżej, żebyśmy się zmieścili w kadrze - dodaje.

Cezary Żak podąża tym samym tropem.

- Dorota Wellman - stwierdza. - Bo ja ją kocham - przyznaje aktor.

Nie sposób sobie nawet wyobrazić, jakim hitem mógłby być odcinek z takim kwartetem prowadzących.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości