Cezary Żak skomentował plotki na temat swojego rozwodu. Musiał się z nich tłumaczyć mamie

Cezary Żak
Cezary Żak
Źródło: Jakub Kamiński/Dzien Dobry
Cezary Żak jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Artysta w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak pracuje mu się z żoną, również aktorką. Gwiazdor odniósł się także do powracających co jakiś czas plotek o rzekomym rozwodzie. Co sądzi na ten temat?

Cezary Żak o pracy z żoną

Cezary i Katarzyna Żak to jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorskich par. Mimo że oboje mają ogromne doświadczenie i wielokrotnie zdarzało im się razem pracować, to Cezary Żak w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl przyznał, że łączenie życia prywatnego z zawodowym nie zawsze jest proste. Aktor wyznał, że pogodzenie tych dwóch sfer życia stało się wyjątkowo trudne, gdy postanowił spróbować swoich sił jako reżyser.

- Mam ciągoty, żeby dawać innym uwagi. Kasia nie zawsze dobrze to znosiła. Teraz jest już inaczej, ale początki były trudne. Dlatego rzadko ze sobą pracujemy. Gramy razem tylko w dwóch przedstawieniach: we "Wspólnocie mieszkaniowej" w Och-Teatrze i w "Dziwnej parze", z którą zresztą niebawem się żegnamy - mówił w rozmowie z Plejadą.

Zobacz wideo: Cezary Żak o roli reżysera

Cezary Żak o roli reżyser
Cezary Żak opowiedział w Dzień Dobry TVN o tym, jak odnajduje się w roli reżysera
Źródło: Dzień Dobry TVN

Cezary Żak o plotkach na temat swojego rozwodu

Cezary Żak swoją żonę Katarzynę poznał na studiach. Małżeństwem są już 36 lat i uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Mimo to, co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o ich rozwodzie. Aktor w rozmowie z Plejadą wyznał, że doniesienia o jego rzekomym rozstaniu z żoną są dla niego zwiastunem... lata. Dlaczego? - Od kilku lat właśnie w sierpniu, w okolicach moich urodzin, zawsze pojawiają się artykuły o tym, że się rozwodzimy. To już stało się anegdotyczne. Nawet koledzy z branży się z tego śmieją i gdy przychodzą wakacje, mówią: "O, zaraz będą was rozwodzić!" - mówił ze śmiechem w rozmowie z serwisem.

Aktor wyznał, że przy okazji ostatnich publikacji musiał się tłumaczyć swojej mamie. - Fryzjerka podsunęła jej pewne czasopismo i zapytała: "Czyżby Cezary się rozwodził?". I mama zadzwoniła do mnie, żeby zapytać, czy to prawda. Tłumaczyłem jej, że przecież niedawno się widzieliśmy i chyba nie wyglądaliśmy jak para, która chce się rozstać. "No, właśnie tak mi się wydawało" – przyznała mama. I co roku jest tak samo - mówił.

Cezary Żak wyznał, że obecnie do takich doniesień podchodzi z przymrużeniem oka, ale był czas, kiedy takie "sensacje" bardzo go denerwowały. Zwłaszcza gdy docierały one do jego córek. - Wkurzało mnie to, że muszą słuchać o tym, że ich rodzice się rozwodzą i odpowiadać kolegom w szkole na pytania z tym związane - dodał w rozmowie z Plejada.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/Dzien Dobry

podziel się:

Pozostałe wiadomości